Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 16:00
AC109
Dukla B - Chodov B
35 : 20
10.11. 15:30
AC038
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
28 : 33
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD122
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
30 : 18
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 17:00
AD099
Dvůr Králové - Slavia
28 : 17
24.3. 17:30
AD092
Kutná Hora - Praha 4
28 : 34
17.3. 14:00
AD085
Ml. Boleslav - Jablonec
26 : 21
10.3. 17:00
AD080
1.HC Pardubice - HC Žatec
19 : 15
23.2. 17:00
AD069
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
23 : 18
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
18.11. 17:30
AD046
Kutná Hora - Dvůr Králové
20 : 33
10.11. 10:30
AD038
Kolín - HC Žatec
31 : 22
20.10. 17:00
AD029
Dvůr Králové - Libčice n. Vlt.
17 : 20
23.9. 17:30
AD002
Kutná Hora - Slavia
23 : 27
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
28.4. 14:00
AG109
Dukla - Zubří
32 : 25
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 15:30
AH092
TJ Kutná Hora - HSK Tygři
19 : 28
18.11. 15:30
AH046
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
10.11. 13:00
AH038
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny
31 : 34
23.9. 15:30
AH002
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 12:00
AJ109
Dukla - Zubří
35 : 41
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
13.3. 17:00
AJ074
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 28
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 15:00
AK099
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 24
24.3. 13:30
AK092
Úvaly - Třeboň
32 : 18
1.12. 10:30
AK056
Chrudim - Liberec
20 : 25
18.11. 13:30
AK046
Úvaly - D.Králové
22 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - výsledky
video
online
Dukla B - Kobylisy
20 : 10
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
16 : 13
video
online
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
video
online
Kobylisy - Sokol Úvaly A
10 : 17
video
online
Dukla B - Pardubice
17 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
10 : 8
video
online
Kobylisy - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla B
9 : 9
video
online
Pardubice - Chodov
11 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
12 : 22
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
15 : 11
video
online
Chodov - Dukla B
22 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Sokol Úvaly A
13 : 16
video
online
Chodov - Kobylisy
11 : 10
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov
5
4
0
1
73 : 52
8
2
Sokol Úvaly A
5
3
1
1
75 : 61
7
3
AŠ Ml. Boleslav
5
3
0
2
76 : 65
6
4
Dukla B
5
2
1
2
66 : 76
5
5
Pardubice
5
2
0
3
68 : 77
4
6
Kobylisy
5
0
0
5
49 : 76
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.