Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
17.3. 17:00
AD089
Praha 4 - 1.HC Pardubice
44 : 30
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
18.11. 17:00
AD044
Slavia - TJ Sokol Bělá
42 : 20
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AN036
Sez. Ústí - Třeboň
27 : 28
6.9. 19:30
AN002
Sparta - Libčice n. Vlt.
12 : 27
Žákovská liga starších žáků
2.6. 11:30
AO199
HK B Most - Ostrava
13 : 20
2.6. 08:30
AO196
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
Dukla B - Kobylisy
10 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
12 : 13
video
online
Kobylisy - Pardubice
7 : 16
video
online
Dukla B - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Sokol Úvaly A - Kobylisy
18 : 10
video
online
Pardubice - Dukla B
16 : 5
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
18 : 11
video
online
Dukla B - Sokol Úvaly A
13 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 15
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
4
4
0
0
69 : 49
8
2
Pardubice
4
2
1
1
60 : 48
5
3
Sokol Úvaly A
4
1
2
1
56 : 49
4
4
Dukla B
4
0
2
2
39 : 54
2
5
Kobylisy
4
0
1
3
38 : 62
1
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.