Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tomáš Pelikán
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
34
Starty
Přebor Prahy mužů
06.06. [BA088]
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
2 branek
27.05. [BA079]
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
1 branek
26.05. [BA072]
S.Vršovice B - Čambavamba
26 : 27
1 branek
16.05. [BA070]
L.Vršovice B - S.Vršovice B
21 : 21
1 branek
12.05. [BA061]
S.Vršovice B - Tamburello
22 : 21
1 branek
28.04. [BA060]
S.Vršovice B - Sparta
26 : 19
3 branek
22.04. [BA052]
Praha 4 "C" - S.Vršovice B
31 : 24
2 branek
21.04. [BA049]
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
2 branek
11.11. [BA016]
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
2 branek
14.10. [BA034]
S.Vršovice B - Praha 4 "B"
21 : 36
0 branek
07.10. [BA027]
Čambavamba - S.Vršovice B
31 : 24
0 branek
30.09. [BA025]
S.Vršovice B - L.Vršovice B
26 : 25
3 branek
10.09. [BA015]
Sparta - S.Vršovice B
18 : 16
0 branek
Společná regionální liga
26.05. [CR043]
Sokol Úvaly - L.Vršovice
19 : 21
1 branek
23.05. [CR042]
Ml. Boleslav B - Sokol Úvaly
24 : 19
1 branek
12.05. [CR038]
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
28 : 24
2 branek
05.05. [CR035]
HK B Most - Sokol Úvaly
27 : 25
1 branek
28.04. [CR033]
Sokol Úvaly - Zruč n.S.
18 : 36
2 branek
21.04. [CR028]
L.Vršovice - Sokol Úvaly
26 : 26
2 branek
14.04. [CR027]
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav B
24 : 24
1 branek
11.11. [CR023]
Wendy Mělník - Sokol Úvaly
18 : 24
0 branek
04.11. [CR012]
Ml. Boleslav B - Sokol Úvaly
27 : 20
0 branek
21.10. [CR020]
Sokol Úvaly - HK B Most
29 : 22
1 branek
13.10. [CR018]
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
24 : 27
1 branek
07.10. [CR013]
Sokol Úvaly - L.Vršovice
31 : 27
3 branek
23.09. [CR008]
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
27 : 30
1 branek
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.