Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jan Škalda
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
79
Počet branek
216
Starty
Žákovská liga starších žáků
03.03. [AO106]
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
0 branek
03.03. [AO104]
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
0 branek
03.03. [AO102]
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
4 branek
10.02. [AO099]
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
0 branek
10.02. [AO097]
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
1 branek
10.02. [AO095]
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
0 branek
10.02. [AO092]
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
0 branek
20.01. [AO045]
Rožnov p.R. - Kutná Hora
21 : 9
3 branek
20.01. [AO043]
Kutná Hora - N. Veselí A
6 : 23
1 branek
20.01. [AO040]
Kutná Hora - Hradec Králové
17 : 14
4 branek
20.01. [AO036]
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
1 branek
20.01. [AO031]
S.Vršovice - Kutná Hora
8 : 10
0 branek
Společný přebor staršího žactva
25.05. [BG115]
Kutná Hora - Chodov
13 : 12
1 branek
25.05. [BG112]
Kutná Hora - Dukla 4
12 : 14
3 branek
25.05. [BG108]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
5 branek
25.05. [BG104]
Kutná Hora - Dukla 6
5 : 14
0 branek
25.05. [BG101]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
2 branek
29.04. [BG099]
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
16 : 17
4 branek
29.04. [BG096]
Kobylisy - Kutná Hora
11 : 18
3 branek
29.04. [BG094]
Chodov - Kutná Hora
12 : 11
3 branek
29.04. [BG092]
Kutná Hora - Dukla B
19 : 20
1 branek
28.04. [BG073]
Kutná Hora - S.Vršovice
4 : 18
1 branek
28.04. [BG070]
Kutná Hora - Dukla 4
10 : 20
2 branek
28.04. [BG068]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
18 : 10
2 branek
28.04. [BG066]
Kutná Hora - Dukla 6
6 : 22
1 branek
28.04. [BG063]
Chodov - Kutná Hora
14 : 9
0 branek
20.04. [BG035]
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
5 branek
20.04. [BG033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
3 branek
20.04. [BG030]
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
1 branek
20.04. [BG028]
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
1 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.