Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
David Pacner
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
69
Starty
Přebor mladšího žactva JIH
20.10. [CB023]
Zruč n.S. - Kutná Hora
12 : 17
1 branek
20.10. [CB021]
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
1 branek
20.10. [CB020]
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
14 : 3
2 branek
06.10. [CB017]
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
3 : 16
2 branek
06.10. [CB016]
Kutná Hora - Zruč n.S.
14 : 10
2 branek
06.10. [CB014]
Zruč n.S. - Pardubice
14 : 11
6 branek
23.09. [CB011]
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
12 : 6
2 branek
23.09. [CB009]
Zruč n.S. - Pardubice
12 : 12
2 branek
23.09. [CB007]
Zruč n.S. - Kutná Hora
5 : 16
2 branek
08.09. [CB006]
Zruč n.S. - Pardubice
14 : 6
6 branek
08.09. [CB004]
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
9 : 14
5 branek
08.09. [CB001]
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 10
4 branek
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
04.11. [CK005]
Kutná Hora - Zruč n.S.
20 : 10
0 branek
04.11. [CK004]
TJ Sokol Bělá A - Zruč n.S.
18 : 3
0 branek
04.11. [CK002]
Zruč n.S. - Úvaly
10 : 13
2 branek
Společný přebor mladšího žactva
18.05. [CQ090]
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 18
2 branek
18.05. [CQ087]
Zruč n.S. - Mělník
12 : 13
3 branek
18.05. [CQ084]
Pardubice - Zruč n.S.
6 : 16
1 branek
18.05. [CQ081]
Zruč n.S. - S.Vršovice
9 : 7
0 branek
04.05. [CQ079]
L.Vršovice A - Zruč n.S.
8 : 14
1 branek
04.05. [CQ076]
Zruč n.S. - S.Vršovice
15 : 7
3 branek
04.05. [CQ073]
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
12 : 9
2 branek
04.05. [CQ072]
Pardubice - Zruč n.S.
17 : 6
0 branek
14.04. [CQ068]
Zruč n.S. - Úvaly
12 : 18
2 branek
14.04. [CQ066]
Pardubice - Zruč n.S.
19 : 13
2 branek
14.04. [CQ064]
Zruč n.S. - Dukla 4
19 : 14
2 branek
14.04. [CQ062]
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 7
1 branek
23.03. [CQ059]
Zruč n.S. - S.Vršovice
11 : 14
4 branek
23.03. [CQ057]
L.Vršovice A - Zruč n.S.
15 : 12
2 branek
23.03. [CQ055]
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
11 : 10
5 branek
Další
Předchozí kola
9. turnaj - výsledky
video
online
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
10 : 6
video
online
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
video
online
Pardubice - Kobylisy II
14 : 12
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
video
online
Slavia - TJ Sokol Bělá
10 : 2
video
online
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Kobylisy II - TJ Turnov
16 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
7 : 6
video
online
TJ Turnov - Slavia
8 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
video
online
Pardubice - Slavia
14 : 10
video
online
Kobylisy II - TJ Sokol Bělá
23 : 8
video
online
TJ Turnov - Pardubice
7 : 13
video
online
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
30
28
1
1
482 : 208
57
2
Slavia
30
21
2
7
438 : 227
44
3
S.Vršovice
30
22
0
8
372 : 268
44
4
Kobylisy II
30
17
4
9
385 : 338
38
5
Astra
30
12
4
14
340 : 307
28
6
Pardubice
30
13
1
16
259 : 336
27
7
TJ Turnov
30
9
1
20
267 : 333
19
8
Sparta Kutná Hora
30
5
1
24
204 : 371
11
9
TJ Sokol Bělá
30
1
0
29
98 : 457
2
Tabulka střelců
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
116
Nikola Švihnosová
Astra Praha
115
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
14
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
11
Adéla Suchomelová
HC Háje
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
16
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
14
Michaela Horáková
Sparta Kutná Hora
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.