Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tomáš Svoboda
Post
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
24
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
20.04. [AK103]
Jablonec - Třeboň
36 : 22
0 branek
13.04. [AK097]
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
0 branek
24.03. [AK091]
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
0 branek
16.03. [AK085]
Ml. Boleslav - Jablonec
22 : 19
0 branek
09.03. [AK079]
Jablonec - Úvaly
22 : 17
0 branek
02.03. [AK073]
D.Králové - Jablonec
23 : 16
2 branek
24.02. [AK067]
Jablonec - Chrudim
23 : 23
0 branek
01.12. [AK055]
Jablonec - Č.Budějovice
37 : 30
0 branek
17.11. [AK043]
Jablonec - Liberec
26 : 22
0 branek
28.10. [AK031]
Jablonec - S.Vršovice
33 : 13
0 branek
20.10. [AK025]
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
0 branek
14.10. [AK019]
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
0 branek
23.09. [AK001]
Chrudim - Jablonec
29 : 20
0 branek
Inter REG liga - STŽ sk.1
21.10. [IRA126]
Pardubice - Jablonec
27 : 14
0 branek
21.10. [IRA124]
Jablonec - Jičín
15 : 30
0 branek
21.10. [IRA122]
Liberec - Jablonec
21 : 19
1 branek
22.09. [IRA119]
Pardubice - Jablonec
26 : 11
3 branek
22.09. [IRA116]
Jablonec - Liberec
14 : 27
1 branek
22.09. [IRA111]
Jičín - Jablonec
27 : 14
4 branek
08.09. [IRA107]
Jablonec - Pardubice
13 : 23
0 branek
08.09. [IRA104]
Jablonec - Jičín
16 : 27
0 branek
08.09. [IRA101]
Jablonec - Liberec
21 : 19
2 branek
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
08.12. [RKŽLSZ-10]
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
2 branek
08.12. [RKŽLSZ-08]
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
1 branek
08.12. [RKŽLSZ-05]
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
4 branek
08.12. [RKŽLSZ-03]
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
4 branek
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.