Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Alžběta Hynková
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
133
Starty
Přebor Prahy starších žákyň
09.09. [BE013]
Astra - S.Vršovice
11 : 10
7 branek
09.09. [BE011]
S.Vršovice - Pardubice
10 : 13
6 branek
09.09. [BE007]
S.Vršovice - Háje
6 : 23
2 branek
09.09. [BE005]
S.Vršovice - Kobylisy II
5 : 21
1 branek
09.09. [BE002]
Slavia - S.Vršovice
13 : 3
1 branek
Přebor Prahy mladších žákyň
01.06. [BF135]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
5 branek
01.06. [BF130]
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
4 branek
01.06. [BF126]
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
2 branek
01.06. [BF124]
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
6 branek
01.06. [BF122]
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
4 branek
20.04. [BF104]
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
2 branek
20.04. [BF102]
S.Vršovice - Astra
14 : 9
6 branek
20.04. [BF099]
Háje - S.Vršovice
12 : 5
2 branek
20.04. [BF095]
S.Vršovice - Sparta Kutná Hora
14 : 7
2 branek
20.04. [BF093]
S.Vršovice - TJ Turnov
12 : 9
7 branek
02.12. [BF075]
Astra - S.Vršovice
7 : 16
3 branek
02.12. [BF071]
S.Vršovice - Slavia
10 : 7
5 branek
02.12. [BF069]
S.Vršovice - Sparta Kutná Hora
13 : 9
2 branek
02.12. [BF066]
Pardubice - S.Vršovice
9 : 11
6 branek
02.12. [BF062]
S.Vršovice - Kobylisy II
13 : 7
3 branek
04.11. [BF060]
S.Vršovice - Háje
10 : 21
4 branek
04.11. [BF057]
TJ Turnov - S.Vršovice
7 : 14
8 branek
04.11. [BF053]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 1
0 branek
04.11. [BF049]
Astra - S.Vršovice
8 : 12
3 branek
04.11. [BF046]
S.Vršovice - Kobylisy II
13 : 6
7 branek
13.10. [BF043]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
2 : 15
0 branek
13.10. [BF041]
TJ Turnov - S.Vršovice
11 : 12
9 branek
13.10. [BF037]
S.Vršovice - Astra
10 : 7
8 branek
13.10. [BF035]
Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
6 : 14
4 branek
13.10. [BF031]
S.Vršovice - Pardubice
19 : 5
5 branek
Další
Předchozí kola
5.turnaj skupiny A, Úvaly - výsledky
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.