Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Patrik Stach
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
117
Starty
Žákovská liga starších žáků
09.02. [AO068]
TJ Sokol Bělá - KP Brno
12 : 19
1 branek
09.02. [AO066]
Rožnov p.R. - TJ Sokol Bělá
22 : 12
1 branek
09.02. [AO064]
Talent A - TJ Sokol Bělá
26 : 12
1 branek
09.02. [AO062]
TJ Sokol Bělá - Ostrava
11 : 21
0 branek
20.01. [AO012]
TJ Sokol Bělá - Strakonice A
16 : 18
5 branek
20.01. [AO009]
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
3 branek
20.01. [AO007]
Ostrava - TJ Sokol Bělá
18 : 11
2 branek
20.01. [AO004]
TJ Sokol Bělá - HK B Most
11 : 18
1 branek
Společný přebor staršího žactva
25.05. [BG125]
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
11 : 4
0 branek
25.05. [BG123]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
17 : 5
7 branek
25.05. [BG120]
TJ Sokol Bělá - Dukla B
14 : 8
2 branek
25.05. [BG117]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
9 : 9
4 branek
12.05. [BG087]
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
19 : 20
7 branek
12.05. [BG084]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
16 : 7
1 branek
12.05. [BG082]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
21 : 23
3 branek
12.05. [BG079]
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
9 : 26
4 branek
12.05. [BG076]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
16 : 20
4 branek
28.04. [BG075]
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 22
3 branek
28.04. [BG072]
Chodov - TJ Sokol Bělá
16 : 14
2 branek
28.04. [BG068]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
18 : 10
4 branek
28.04. [BG064]
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
17 : 6
3 branek
28.04. [BG061]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 8
3 branek
20.04. [BG033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
4 branek
20.04. [BG031]
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá
25 : 10
3 branek
20.04. [BG029]
TJ Sokol Bělá - Dukla 4
10 : 18
2 branek
20.04. [BG027]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
16 : 8
3 branek
07.04. [BG014]
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
13 : 16
0 branek
07.04. [BG012]
TJ Sokol Bělá - Dukla B
13 : 6
0 branek
07.04. [BG009]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
13 : 14
0 branek
07.04. [BG005]
TJ Sokol Bělá - Chodov
12 : 9
3 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.