Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jan Sečka
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
36
Starty
Žákovská liga starších žáků
13.04. [AO174]
V. Bystřice - Talent A
26 : 27
0 branek
13.04. [AO172]
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
0 branek
13.04. [AO169]
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
0 branek
13.04. [AO167]
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
0 branek
24.03. [AO139]
Zubří - V. Bystřice
20 : 18
0 branek
24.03. [AO137]
V. Bystřice - Strakonice A
21 : 11
0 branek
24.03. [AO134]
V. Bystřice - Liberec
24 : 14
0 branek
24.03. [AO130]
HK B Most - V. Bystřice
18 : 12
0 branek
24.03. [AO125]
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
0 branek
02.03. [AO124]
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
0 branek
02.03. [AO122]
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
1 branek
02.03. [AO120]
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
0 branek
20.01. [AO041]
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
0 branek
20.01. [AO039]
V. Bystřice - S.Vršovice
18 : 8
0 branek
20.01. [AO036]
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
0 branek
20.01. [AO033]
Rožnov p.R. - V. Bystřice
11 : 17
0 branek
LOLK starší žáci - skupina I.
16.06. [OF030]
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
2 branek
01.06. [OF026]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
19 : 34
3 branek
26.05. [OF023]
Sokol HC Přerov - V. Bystřice
22 : 34
2 branek
19.05. [OF021]
STM Olomouc - V. Bystřice
30 : 39
0 branek
11.05. [OF016]
Uničov - V. Bystřice
9 : 31
1 branek
09.05. [OF006]
V. Bystřice - STM Olomouc
37 : 21
0 branek
08.05. [OF015]
Litovel - V. Bystřice
19 : 22
0 branek
27.04. [OF011]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
39 : 25
0 branek
20.04. [OF008]
V. Bystřice - Sokol HC Přerov
33 : 11
2 branek
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
04.11. [OC020]
Hranice - V. Bystřice
18 : 55
7 branek
27.10. [OC017]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
33 : 8
4 branek
20.10. [OC015]
V. Bystřice - Senice
43 : 11
2 branek
13.10. [OC010]
Sokol HC Přerov - V. Bystřice
14 : 39
2 branek
06.10. [OC009]
Žeravice - V. Bystřice
6 : 42
3 branek
Další
Předchozí kola
9. turnaj - výsledky
video
online
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
10 : 6
video
online
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
video
online
Pardubice - Kobylisy II
14 : 12
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
video
online
Slavia - TJ Sokol Bělá
10 : 2
video
online
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Kobylisy II - TJ Turnov
16 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
7 : 6
video
online
TJ Turnov - Slavia
8 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
video
online
Pardubice - Slavia
14 : 10
video
online
Kobylisy II - TJ Sokol Bělá
23 : 8
video
online
TJ Turnov - Pardubice
7 : 13
video
online
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
30
28
1
1
482 : 208
57
2
Slavia
30
21
2
7
438 : 227
44
3
S.Vršovice
30
22
0
8
372 : 268
44
4
Kobylisy II
30
17
4
9
385 : 338
38
5
Astra
30
12
4
14
340 : 307
28
6
Pardubice
30
13
1
16
259 : 336
27
7
TJ Turnov
30
9
1
20
267 : 333
19
8
Sparta Kutná Hora
30
5
1
24
204 : 371
11
9
TJ Sokol Bělá
30
1
0
29
98 : 457
2
Tabulka střelců
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
116
Nikola Švihnosová
Astra Praha
115
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
14
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
11
Adéla Suchomelová
HC Háje
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
16
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
14
Michaela Horáková
Sparta Kutná Hora
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.