Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Lukáš Padevět
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
53
Počet branek
40
Starty
Žákovská liga starších žáků
10.02. [AO100]
Pardubice - HK B Most
17 : 20
1 branek
10.02. [AO098]
Karviná A - Pardubice
37 : 12
0 branek
10.02. [AO095]
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
0 branek
10.02. [AO093]
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
0 branek
Společný přebor staršího žactva
21.04. [BG046]
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
0 branek
21.04. [BG044]
Pardubice - Chodov
11 : 16
0 branek
21.04. [BG042]
Kobylisy - Pardubice
8 : 13
0 branek
21.04. [BG040]
Dukla B - Pardubice
17 : 13
0 branek
21.04. [BG038]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
0 branek
07.04. [BG013]
Pardubice - Chodov
21 : 13
1 branek
07.04. [BG010]
Pardubice - Sokol Úvaly A
14 : 13
0 branek
07.04. [BG008]
Dukla B - Pardubice
9 : 7
0 branek
07.04. [BG006]
Pardubice - Kobylisy
18 : 9
1 branek
07.04. [BG003]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
8 : 8
0 branek
Přebor mladšího žactva JIH
20.10. [CB024]
Pardubice - Sokol Úvaly B
11 : 4
2 branek
20.10. [CB021]
Pardubice - Zruč n.S.
8 : 12
0 branek
20.10. [CB019]
Pardubice - Kutná Hora
8 : 13
0 branek
06.10. [CB018]
Pardubice - Kutná Hora
8 : 19
0 branek
06.10. [CB015]
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 14
0 branek
06.10. [CB014]
Zruč n.S. - Pardubice
14 : 11
0 branek
23.09. [CB012]
Kutná Hora - Pardubice
11 : 5
0 branek
23.09. [CB009]
Zruč n.S. - Pardubice
12 : 12
3 branek
23.09. [CB008]
Sokol Úvaly B - Pardubice
7 : 13
3 branek
08.09. [CB006]
Zruč n.S. - Pardubice
14 : 6
0 branek
08.09. [CB003]
Kutná Hora - Pardubice
16 : 5
1 branek
08.09. [CB002]
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 9
2 branek
Přebor starších žáků
17.11. [CC029]
Úvaly - Pardubice
13 : 17
0 branek
17.11. [CC027]
Kutná Hora - Pardubice
15 : 16
0 branek
17.11. [CC025]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
14 : 10
0 branek
17.11. [CC022]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
23 : 19
0 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.