Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Matouš Valoušek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
70
Počet branek
287
Starty
1.liga mladších dorostenců
08.05. [AJ132]
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
1 branek
05.05. [AJ119]
N.Veselí - Jičín
26 : 26
1 branek
28.04. [AJ111]
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
0 branek
21.04. [AJ106]
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
0 branek
23.03. [AJ093]
N.Veselí - Strakonice
38 : 28
1 branek
16.03. [AJ089]
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
5 branek
10.03. [AJ080]
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
1 branek
03.03. [AJ078]
Karviná - N.Veselí
45 : 29
4 branek
23.02. [AJ067]
Zubří - N.Veselí
31 : 28
0 branek
14.12. [AJ001]
N.Veselí - Zubří
33 : 30
2 branek
09.12. [AJ066]
Ostrava - N.Veselí
39 : 32
1 branek
02.12. [AJ056]
N.Veselí - Dukla
36 : 26
1 branek
25.11. [AJ053]
Jičín - N.Veselí
32 : 36
2 branek
18.11. [AJ045]
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
1 branek
11.11. [AJ040]
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
1 branek
20.10. [AJ027]
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
1 branek
13.10. [AJ023]
N.Veselí - Kopřivnice
34 : 26
2 branek
06.10. [AJ014]
Frýdek-Místek - N.Veselí
32 : 29
1 branek
30.09. [AJ012]
N.Veselí - Karviná
30 : 24
0 branek
Žákovská liga starších žáků
02.06. [AO201]
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
6 branek
02.06. [AO198]
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
4 branek
01.06. [AO195]
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
2 branek
01.06. [AO191]
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
6 branek
01.06. [AO189]
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
5 branek
04.05. [AO186]
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
2 branek
04.05. [AO183]
V. Bystřice - N. Veselí A
15 : 23
4 branek
04.05. [AO181]
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
4 branek
14.04. [AO162]
N. Veselí A - HK B Most
15 : 20
4 branek
14.04. [AO160]
Karviná A - N. Veselí A
22 : 12
1 branek
14.04. [AO158]
Liberec - N. Veselí A
15 : 20
3 branek
Další
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.