Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Matouš Valoušek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
70
Počet branek
287
Starty
1.liga mladších dorostenců
08.05. [AJ132]
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
1 branek
05.05. [AJ119]
N.Veselí - Jičín
26 : 26
1 branek
28.04. [AJ111]
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
0 branek
21.04. [AJ106]
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
0 branek
23.03. [AJ093]
N.Veselí - Strakonice
38 : 28
1 branek
16.03. [AJ089]
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
5 branek
10.03. [AJ080]
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
1 branek
03.03. [AJ078]
Karviná - N.Veselí
45 : 29
4 branek
23.02. [AJ067]
Zubří - N.Veselí
31 : 28
0 branek
14.12. [AJ001]
N.Veselí - Zubří
33 : 30
2 branek
09.12. [AJ066]
Ostrava - N.Veselí
39 : 32
1 branek
02.12. [AJ056]
N.Veselí - Dukla
36 : 26
1 branek
25.11. [AJ053]
Jičín - N.Veselí
32 : 36
2 branek
18.11. [AJ045]
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
1 branek
11.11. [AJ040]
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
1 branek
20.10. [AJ027]
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
1 branek
13.10. [AJ023]
N.Veselí - Kopřivnice
34 : 26
2 branek
06.10. [AJ014]
Frýdek-Místek - N.Veselí
32 : 29
1 branek
30.09. [AJ012]
N.Veselí - Karviná
30 : 24
0 branek
Žákovská liga starších žáků
02.06. [AO201]
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
6 branek
02.06. [AO198]
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
4 branek
01.06. [AO195]
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
2 branek
01.06. [AO191]
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
6 branek
01.06. [AO189]
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
5 branek
04.05. [AO186]
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
2 branek
04.05. [AO183]
V. Bystřice - N. Veselí A
15 : 23
4 branek
04.05. [AO181]
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
4 branek
14.04. [AO162]
N. Veselí A - HK B Most
15 : 20
4 branek
14.04. [AO160]
Karviná A - N. Veselí A
22 : 12
1 branek
14.04. [AO158]
Liberec - N. Veselí A
15 : 20
3 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 25
video
online
L.Vršovice A - S.Vršovice
11 : 6
video
online
Chodov - L.Vršovice B
29 : 9
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 17
video
online
Dukla 6 - Chodov
29 : 10
video
online
L.Vršovice B - L.Vršovice A
2 : 23
video
online
Chodov - Dukla 4
20 : 18
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
16 : 8
video
online
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 24
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
14 : 6
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
6 : 23
video
online
Chodov - L.Vršovice A
8 : 18
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice B
18 : 9
video
online
S.Vršovice - Chodov
19 : 14
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice B
30 : 1
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
15
15
0
0
365 : 82
30
2
Chodov
15
10
0
5
243 : 210
20
3
L.Vršovice A
15
7
0
8
192 : 163
14
4
S.Vršovice
15
7
0
8
198 : 178
14
5
Dukla 4
15
6
0
9
219 : 236
12
6
L.Vršovice B
15
0
0
15
56 : 404
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
121
Adam Choc
Dukla Praha 4
75
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4
Adam Choc
Dukla Praha 4
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
10
František Podborský
Sokol Vršovice
8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.