Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jakub Suchánek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
54
Starty
1.liga starších dorostenců
12.05. [AG122]
Dukla - N.Veselí
25 : 34
0 branek
05.05. [AG119]
N.Veselí - Jičín
24 : 29
0 branek
28.04. [AG111]
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
0 branek
21.04. [AG106]
N.Veselí - Zlín
40 : 32
1 branek
16.03. [AG089]
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 29
0 branek
03.03. [AG078]
Karviná - N.Veselí
29 : 26
0 branek
25.11. [AG053]
Jičín - N.Veselí
30 : 27
0 branek
28.10. [AG034]
N.Veselí - HK Lovosice
33 : 34
0 branek
21.10. [AG027]
Polanka - N.Veselí
19 : 30
1 branek
13.10. [AG023]
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
0 branek
30.09. [AG012]
N.Veselí - Karviná
27 : 28
0 branek
1.liga mladších dorostenců
12.05. [AJ122]
Dukla - N.Veselí
31 : 30
3 branek
08.05. [AJ132]
N.Veselí - Ostrava
37 : 25
7 branek
05.05. [AJ119]
N.Veselí - Jičín
26 : 26
0 branek
28.04. [AJ111]
Talent Plzeň - N.Veselí
29 : 27
1 branek
21.04. [AJ106]
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
3 branek
14.04. [AJ100]
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
2 branek
23.03. [AJ093]
N.Veselí - Strakonice
38 : 28
1 branek
16.03. [AJ089]
Kopřivnice - N.Veselí
22 : 35
1 branek
10.03. [AJ080]
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
4 branek
03.03. [AJ078]
Karviná - N.Veselí
45 : 29
3 branek
23.02. [AJ067]
Zubří - N.Veselí
31 : 28
2 branek
02.12. [AJ056]
N.Veselí - Dukla
36 : 26
4 branek
25.11. [AJ053]
Jičín - N.Veselí
32 : 36
0 branek
18.11. [AJ045]
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
0 branek
11.11. [AJ040]
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
1 branek
28.10. [AJ034]
N.Veselí - HK Lovosice
23 : 26
2 branek
20.10. [AJ027]
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
7 branek
13.10. [AJ023]
N.Veselí - Kopřivnice
34 : 26
5 branek
06.10. [AJ014]
Frýdek-Místek - N.Veselí
32 : 29
4 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.