Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Ondřej Hradil
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
47
Počet branek
263
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.06. [AO199]
HK B Most - Ostrava
13 : 20
3 branek
02.06. [AO197]
Karviná A - Ostrava
18 : 19
8 branek
01.06. [AO195]
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1 branek
01.06. [AO192]
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
4 branek
01.06. [AO188]
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
8 branek
04.05. [AO185]
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
9 branek
04.05. [AO184]
Karviná A - Ostrava
17 : 20
5 branek
04.05. [AO181]
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
5 branek
13.04. [AO173]
Ostrava - F.-Místek A
13 : 13
1 branek
13.04. [AO171]
Talent A - Ostrava
11 : 22
5 branek
13.04. [AO169]
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
7 branek
13.04. [AO166]
Zubří - Ostrava
17 : 12
4 branek
24.03. [AO152]
F.-Místek A - Ostrava
9 : 13
7 branek
24.03. [AO150]
Ostrava - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
8 branek
24.03. [AO146]
Ostrava - Talent A
12 : 16
5 branek
24.03. [AO144]
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
1 branek
24.03. [AO141]
Karviná A - Ostrava
13 : 13
6 branek
02.03. [AO123]
S.Vršovice - Ostrava
8 : 26
2 branek
02.03. [AO121]
Ostrava - Karviná A
14 : 22
1 branek
02.03. [AO120]
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
7 branek
09.02. [AO069]
Ostrava - Rožnov p.R.
11 : 16
0 branek
09.02. [AO067]
Talent A - Ostrava
10 : 13
6 branek
09.02. [AO065]
Ostrava - KP Brno
25 : 11
5 branek
09.02. [AO062]
TJ Sokol Bělá - Ostrava
11 : 21
4 branek
20.01. [AO013]
D.Králové - Ostrava
7 : 18
0 branek
20.01. [AO011]
Ostrava - Ivančice
21 : 14
5 branek
20.01. [AO007]
Ostrava - TJ Sokol Bělá
18 : 11
3 branek
20.01. [AO005]
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
11 branek
20.01. [AO002]
HK B Most - Ostrava
11 : 15
8 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
16.05. [NC050]
Ostrava - F.-Místek A
28 : 33
6 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.