Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Albert Pazdera
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
38
Starty
Žákovská liga starších žáků
04.05. [AO185]
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
1 branek
04.05. [AO183]
V. Bystřice - N. Veselí A
15 : 23
1 branek
04.05. [AO182]
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
1 branek
13.04. [AO174]
V. Bystřice - Talent A
26 : 27
0 branek
13.04. [AO172]
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
1 branek
13.04. [AO169]
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
0 branek
13.04. [AO167]
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
1 branek
24.03. [AO139]
Zubří - V. Bystřice
20 : 18
1 branek
24.03. [AO137]
V. Bystřice - Strakonice A
21 : 11
1 branek
24.03. [AO134]
V. Bystřice - Liberec
24 : 14
1 branek
24.03. [AO130]
HK B Most - V. Bystřice
18 : 12
0 branek
24.03. [AO125]
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
0 branek
02.03. [AO124]
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
0 branek
02.03. [AO122]
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2 branek
02.03. [AO120]
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
0 branek
10.02. [AO078]
V. Bystřice - AŠ Ml. Boleslav
32 : 26
0 branek
10.02. [AO076]
Ivančice - V. Bystřice
17 : 26
0 branek
10.02. [AO074]
Liberec - V. Bystřice
18 : 18
0 branek
10.02. [AO072]
V. Bystřice - Zubří
12 : 23
0 branek
20.01. [AO041]
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
0 branek
20.01. [AO039]
V. Bystřice - S.Vršovice
18 : 8
1 branek
20.01. [AO036]
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
1 branek
20.01. [AO033]
Rožnov p.R. - V. Bystřice
11 : 17
0 branek
LOLK starší žáci - skupina I.
16.06. [OF030]
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
2 branek
01.06. [OF026]
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
19 : 34
3 branek
26.05. [OF023]
Sokol HC Přerov - V. Bystřice
22 : 34
1 branek
19.05. [OF021]
STM Olomouc - V. Bystřice
30 : 39
0 branek
08.05. [OF015]
Litovel - V. Bystřice
19 : 22
0 branek
27.04. [OF011]
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
39 : 25
1 branek
20.04. [OF008]
V. Bystřice - Sokol HC Přerov
33 : 11
2 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.