Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Dominika Šindelářová
Post
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
54
Počet branek
219
Starty
Žákovská liga starších žaček
20.01. [AZ013]
Slavia - Zora Olomouc
17 : 5
6 branek
20.01. [AZ010]
Slavia - Písek
20 : 11
6 branek
20.01. [AZ006]
Hodonín - Slavia
11 : 10
4 branek
20.01. [AZ001]
Žirovnice - Slavia
3 : 14
3 branek
Přebor Prahy starších žákyň
10.11. [BE042]
Slavia - Pardubice
23 : 8
7 branek
10.11. [BE060]
Slavia - Astra
17 : 12
8 branek
10.11. [BE049]
Kobylisy II - Slavia
13 : 11
7 branek
10.11. [BE053]
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 8
5 branek
10.11. [BE046]
Pardubice - Slavia
2 : 17
4 branek
13.10. [BE039]
Slavia - Háje
7 : 9
3 branek
13.10. [BE037]
HK Sptk Ústí n.L. - Slavia
10 : 18
6 branek
13.10. [BE035]
S.Vršovice - Slavia
3 : 21
2 branek
13.10. [BE032]
Slavia - Astra
16 : 10
3 branek
22.09. [BE029]
Slavia - Astra
18 : 5
6 branek
22.09. [BE025]
HK Sptk Ústí n.L. - Slavia
5 : 19
4 branek
22.09. [BE022]
Slavia - Háje
7 : 11
3 branek
22.09. [BE020]
Slavia - S.Vršovice
12 : 3
1 branek
22.09. [BE016]
Kobylisy II - Slavia
9 : 18
6 branek
09.09. [BE014]
Slavia - Pardubice
21 : 10
4 branek
09.09. [BE010]
Astra - Slavia
10 : 14
5 branek
09.09. [BE008]
Slavia - Kobylisy II
18 : 14
8 branek
09.09. [BE004]
Háje - Slavia
11 : 14
5 branek
09.09. [BE002]
Slavia - S.Vršovice
13 : 3
4 branek
Zpět
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.