Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Filip Herzán
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
222
Starty
2.liga starších dorostenců Č
11.05. [AH125]
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
4 branek
10.05. [AH112]
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
5 branek
04.05. [AH117]
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
6 branek
21.04. [AH106]
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
6 branek
14.04. [AH099]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
4 branek
09.03. [AH084]
Náchod - Chrudim
34 : 14
3 branek
03.03. [AH073]
Chrudim - Chodov
27 : 27
9 branek
09.12. [AH062]
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
5 branek
02.12. [AH059]
HSK Tygři - Chrudim
27 : 20
5 branek
18.11. [AH046]
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
6 branek
11.11. [AH040]
Chrudim - HC Plzeň
32 : 24
4 branek
28.10. [AH033]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
6 branek
14.10. [AH020]
Sokol Kobylisy - Chrudim
27 : 17
2 branek
06.10. [AH018]
Chrudim - Náchod
25 : 34
9 branek
30.09. [AH007]
Chodov - Chrudim
25 : 14
5 branek
2.liga mladších dorostenců Č
12.05. [AK122]
Liberec - Chrudim
32 : 27
12 branek
05.05. [AK119]
Chrudim - S.Vršovice
31 : 29
8 branek
27.04. [AK111]
Ml. Boleslav - Chrudim
28 : 33
11 branek
20.04. [AK106]
Chrudim - D.Králové
28 : 25
9 branek
13.04. [AK100]
TJ košutka - Chrudim
27 : 30
9 branek
16.03. [AK089]
Třeboň - Chrudim
26 : 35
7 branek
10.03. [AK080]
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
6 branek
02.03. [AK078]
Úvaly - Chrudim
30 : 42
8 branek
24.02. [AK067]
Jablonec - Chrudim
23 : 23
5 branek
01.12. [AK056]
Chrudim - Liberec
20 : 25
4 branek
24.11. [AK053]
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
7 branek
17.11. [AK045]
Chrudim - Ml. Boleslav
37 : 31
7 branek
27.10. [AK034]
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
7 branek
13.10. [AK023]
Chrudim - Třeboň
40 : 18
7 branek
07.10. [AK014]
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
5 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 25
video
online
L.Vršovice A - S.Vršovice
11 : 6
video
online
Chodov - L.Vršovice B
29 : 9
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 17
video
online
Dukla 6 - Chodov
29 : 10
video
online
L.Vršovice B - L.Vršovice A
2 : 23
video
online
Chodov - Dukla 4
20 : 18
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
16 : 8
video
online
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 24
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
14 : 6
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
6 : 23
video
online
Chodov - L.Vršovice A
8 : 18
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice B
18 : 9
video
online
S.Vršovice - Chodov
19 : 14
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice B
30 : 1
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
15
15
0
0
365 : 82
30
2
Chodov
15
10
0
5
243 : 210
20
3
L.Vršovice A
15
7
0
8
192 : 163
14
4
S.Vršovice
15
7
0
8
198 : 178
14
5
Dukla 4
15
6
0
9
219 : 236
12
6
L.Vršovice B
15
0
0
15
56 : 404
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
121
Adam Choc
Dukla Praha 4
75
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4
Adam Choc
Dukla Praha 4
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
10
František Podborský
Sokol Vršovice
8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.