Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Pavel Pospíšil
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
183
Starty
2.liga starších dorostenců Č
18.05. [AH128]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
2 branek
11.05. [AH125]
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
4 branek
10.05. [AH112]
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
4 branek
04.05. [AH117]
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
3 branek
21.04. [AH106]
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
4 branek
14.04. [AH099]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
1 branek
09.03. [AH084]
Náchod - Chrudim
34 : 14
3 branek
03.03. [AH073]
Chrudim - Chodov
27 : 27
3 branek
09.12. [AH062]
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
5 branek
02.12. [AH059]
HSK Tygři - Chrudim
27 : 20
8 branek
25.11. [AH051]
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
4 branek
18.11. [AH046]
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
2 branek
11.11. [AH040]
Chrudim - HC Plzeň
32 : 24
6 branek
30.09. [AH007]
Chodov - Chrudim
25 : 14
0 branek
2.liga mladších dorostenců Č
19.05. [AK132]
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
11 branek
12.05. [AK122]
Liberec - Chrudim
32 : 27
2 branek
05.05. [AK119]
Chrudim - S.Vršovice
31 : 29
7 branek
27.04. [AK111]
Ml. Boleslav - Chrudim
28 : 33
7 branek
20.04. [AK106]
Chrudim - D.Králové
28 : 25
5 branek
13.04. [AK100]
TJ košutka - Chrudim
27 : 30
5 branek
16.03. [AK089]
Třeboň - Chrudim
26 : 35
4 branek
10.03. [AK080]
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
5 branek
02.03. [AK078]
Úvaly - Chrudim
30 : 42
11 branek
24.02. [AK067]
Jablonec - Chrudim
23 : 23
4 branek
08.12. [AK066]
Č.Budějovice - Chrudim
34 : 37
10 branek
01.12. [AK056]
Chrudim - Liberec
20 : 25
5 branek
24.11. [AK053]
S.Vršovice - Chrudim
28 : 28
4 branek
17.11. [AK045]
Chrudim - Ml. Boleslav
37 : 31
7 branek
27.10. [AK034]
Chrudim - TJ košutka
31 : 25
8 branek
13.10. [AK023]
Chrudim - Třeboň
40 : 18
8 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.