Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
David Potůček
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
146
Starty
2 liga mužů JZČ
05.05. [AC120]
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
4 branek
27.04. [AC110]
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
5 branek
21.04. [AC107]
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
4 branek
10.03. [AC081]
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
2 branek
24.02. [AC068]
Č.Budějovice A - VŠ Plzeň
26 : 25
6 branek
09.12. [AC066]
Č.Budějovice A - Bohemians
24 : 28
5 branek
02.12. [AC055]
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
7 branek
18.11. [AC044]
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
2 branek
11.11. [AC041]
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice A
35 : 21
3 branek
28.10. [AC033]
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
1 branek
14.10. [AC022]
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
4 branek
30.09. [AC011]
Č.Budějovice A - Starý Plzenec
15 : 34
3 branek
2.liga starších dorostenců Č
12.05. [AH121]
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
4 branek
28.04. [AH110]
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
16 : 23
1 branek
21.04. [AH107]
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
7 branek
14.04. [AH099]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
8 branek
10.03. [AH081]
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
10 branek
03.03. [AH077]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
11 branek
24.02. [AH068]
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
5 branek
09.12. [AH066]
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
50 : 11
12 branek
02.12. [AH055]
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
1 branek
18.11. [AH044]
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
3 branek
10.11. [AH041]
Náchod - Loko Č.Budějovice
30 : 28
6 branek
28.10. [AH033]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2 branek
14.10. [AH022]
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
2 branek
06.10. [AH015]
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
6 branek
30.09. [AH011]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
3 branek
23.09. [AH002]
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
3 branek
Český pohár mužů
31.08. [AN010]
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
22 : 31
11 branek
Jč KP muži
07.04. [HM014]
Č.Budějovice B - Sez.Ústí B
26 : 16
5 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.