Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Patrik Postelt
Post
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
58
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB127]
Chodov - Litovel
26 : 23
0 branek
12.05. [AB121]
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
1 branek
05.05. [AB115]
Chodov - Strakonice
23 : 23
0 branek
27.04. [AB109]
Olomouc - Chodov
22 : 22
0 branek
10.03. [AB079]
Chodov - Karviná B
25 : 24
0 branek
28.10. [AB031]
Chodov - Jičín "B"
31 : 36
0 branek
2 liga mužů JZČ
19.05. [AC127]
Chodov B - Košutka
30 : 30
5 branek
12.05. [AC121]
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
4 branek
05.05. [AC115]
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
8 branek
28.04. [AC109]
Dukla B - Chodov B
35 : 20
4 branek
21.04. [AC103]
Chodov B - Třeboň
24 : 31
4 branek
14.04. [AC097]
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
8 branek
24.03. [AC091]
Starý Plzenec - Chodov B
29 : 19
1 branek
17.03. [AC085]
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
3 branek
03.03. [AC073]
Sez. Ústí - Chodov B
21 : 22
2 branek
24.02. [AC067]
Chodov B - Bohemians
24 : 23
2 branek
08.12. [AC061]
Košutka - Chodov B
31 : 24
3 branek
02.12. [AC055]
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
0 branek
24.11. [AC049]
Ledeč n.S. - Chodov B
24 : 31
5 branek
18.11. [AC043]
Chodov B - Dukla B
18 : 31
1 branek
10.11. [AC037]
Třeboň - Chodov B
28 : 21
0 branek
28.10. [AC031]
Chodov B - S.Vršovice
23 : 24
1 branek
21.10. [AC025]
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 32
2 branek
14.10. [AC019]
Chodov B - Talent Plzeň "B"
18 : 34
0 branek
07.10. [AC013]
VŠ Plzeň - Chodov B
26 : 17
3 branek
30.09. [AC007]
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
0 branek
23.09. [AC001]
Bohemians - Chodov B
25 : 16
0 branek
Český pohár mužů
10.01. [AN069]
Chodov - Dukla
22 : 27
1 branek
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.