Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Michal Krejčí
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
61
Starty
1.liga mužů
18.05. [AB128]
Strakonice - Zlín
29 : 29
2 branek
12.05. [AB126]
Litovel - Strakonice
26 : 25
2 branek
05.05. [AB115]
Chodov - Strakonice
23 : 23
2 branek
27.04. [AB114]
Strakonice - Ústí n.L.
37 : 17
4 branek
13.04. [AB101]
Strakonice - Karviná B
29 : 20
0 branek
23.03. [AB093]
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
3 branek
16.03. [AB088]
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
4 branek
10.03. [AB082]
Olomouc - Strakonice
29 : 30
0 branek
02.03. [AB075]
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
3 branek
23.02. [AB071]
Náchod - Strakonice
29 : 27
2 branek
09.12. [AB062]
Zlín - Strakonice
31 : 19
2 branek
01.12. [AB060]
Strakonice - Litovel
26 : 19
2 branek
24.11. [AB049]
Strakonice - Chodov
16 : 15
1 branek
18.11. [AB048]
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
1 branek
10.11. [AB038]
Strakonice - Loko Louny
31 : 27
3 branek
28.10. [AB035]
Karviná B - Strakonice
21 : 21
1 branek
20.10. [AB027]
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 branek
14.10. [AB022]
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
0 branek
06.10. [AB016]
Strakonice - Olomouc
23 : 23
1 branek
30.09. [AB009]
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
0 branek
22.09. [AB005]
Strakonice - Náchod
31 : 32
1 branek
2.liga starších dorostenců Č
17.03. [AH088]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
5 branek
24.02. [AH068]
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
4 branek
02.12. [AH055]
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
5 branek
23.09. [AH002]
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
6 branek
Český pohár mužů
12.01. [AN071]
Strakonice - Lovosice
26 : 31
1 branek
07.11. [AN064]
Libčice n. Vlt. - Strakonice
17 : 18
1 branek
Jč KP muži
27.03. [HM013]
Strakonice B - Strakonice C
36 : 24
3 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 25
video
online
L.Vršovice A - S.Vršovice
11 : 6
video
online
Chodov - L.Vršovice B
29 : 9
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 17
video
online
Dukla 6 - Chodov
29 : 10
video
online
L.Vršovice B - L.Vršovice A
2 : 23
video
online
Chodov - Dukla 4
20 : 18
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
16 : 8
video
online
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 24
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
14 : 6
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
6 : 23
video
online
Chodov - L.Vršovice A
8 : 18
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice B
18 : 9
video
online
S.Vršovice - Chodov
19 : 14
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice B
30 : 1
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
15
15
0
0
365 : 82
30
2
Chodov
15
10
0
5
243 : 210
20
3
L.Vršovice A
15
7
0
8
192 : 163
14
4
S.Vršovice
15
7
0
8
198 : 178
14
5
Dukla 4
15
6
0
9
219 : 236
12
6
L.Vršovice B
15
0
0
15
56 : 404
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
121
Adam Choc
Dukla Praha 4
75
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4
Adam Choc
Dukla Praha 4
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
10
František Podborský
Sokol Vršovice
8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.