Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Matěj Jiránek
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
71
Starty
2 liga mužů JZČ
12.05. [AC121]
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
0 branek
05.05. [AC120]
Č.Budějovice A - Dukla B
15 : 37
2 branek
21.04. [AC107]
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
3 branek
24.03. [AC094]
Č.Budějovice A - Košutka
21 : 32
1 branek
17.03. [AC088]
Ledeč n.S. - Č.Budějovice A
38 : 33
0 branek
10.03. [AC081]
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
3 branek
24.02. [AC068]
Č.Budějovice A - VŠ Plzeň
26 : 25
1 branek
09.12. [AC066]
Č.Budějovice A - Bohemians
24 : 28
2 branek
02.12. [AC055]
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
3 branek
24.11. [AC054]
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
1 branek
18.11. [AC044]
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
1 branek
30.09. [AC011]
Č.Budějovice A - Starý Plzenec
15 : 34
0 branek
2.liga starších dorostenců Č
19.05. [AH132]
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
4 branek
12.05. [AH121]
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
1 branek
28.04. [AH110]
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
16 : 23
4 branek
21.04. [AH107]
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
4 branek
14.04. [AH099]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
20 : 30
6 branek
17.03. [AH088]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
5 branek
10.03. [AH081]
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
1 branek
03.03. [AH077]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
3 branek
24.02. [AH068]
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
44 : 11
3 branek
09.12. [AH066]
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
50 : 11
4 branek
02.12. [AH055]
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
2 branek
18.11. [AH044]
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
4 branek
10.11. [AH041]
Náchod - Loko Č.Budějovice
30 : 28
3 branek
06.10. [AH015]
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
24 : 23
1 branek
30.09. [AH011]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
2 branek
23.09. [AH002]
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
0 branek
Český pohár mužů
31.08. [AN010]
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
22 : 31
0 branek
Jč KP muži
04.05. [HM020]
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
18 : 19
4 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.