Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Adam Reček
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
198
Starty
Extraliga
22.05. [AA192]
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
5 branek
11.05. [AA186]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 32
13 branek
08.05. [AA182]
Přerov - Kopřivnice
22 : 33
5 branek
04.05. [AA179]
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
4 branek
30.04. [AA177]
Kopřivnice - Karviná
30 : 33
3 branek
21.04. [AA171]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
3 branek
17.04. [AA167]
Kopřivnice - Přerov
26 : 22
3 branek
02.02. [AA094]
Kopřivnice - Plzeň
26 : 38
7 branek
21.12. [AA088]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 29
5 branek
15.12. [AA081]
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
2 branek
09.12. [AA077]
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
4 branek
01.12. [AA068]
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
3 branek
17.11. [AA055]
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
0 branek
10.11. [AA054]
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
7 branek
27.10. [AA044]
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5 branek
20.10. [AA041]
Karviná - Kopřivnice
37 : 24
4 branek
13.10. [AA033]
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
5 branek
06.10. [AA028]
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
7 branek
27.09. [AA022]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
33 : 30
10 branek
22.09. [AA015]
Kopřivnice - Jičín
22 : 23
3 branek
15.09. [AA011]
Kopřivnice - Hranice
29 : 33
6 branek
09.09. [AA002]
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1 branek
Baráž muži-extraliga
08.06. [ABA002]
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
7 branek
02.06. [ABA001]
Zlín - Kopřivnice
24 : 25
8 branek
1.liga starších dorostenců
18.05. [AG129]
Kopřivnice - Talent Plzeň
40 : 23
8 branek
12.05. [AG125]
Zlín - Kopřivnice
15 : 41
4 branek
04.05. [AG116]
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
4 branek
28.04. [AG114]
Polanka - Kopřivnice
24 : 30
6 branek
24.04. [AG103]
Zubří - Kopřivnice
30 : 33
4 branek
15.12. [AG070]
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
4 branek
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 25
video
online
L.Vršovice A - S.Vršovice
11 : 6
video
online
Chodov - L.Vršovice B
29 : 9
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 17
video
online
Dukla 6 - Chodov
29 : 10
video
online
L.Vršovice B - L.Vršovice A
2 : 23
video
online
Chodov - Dukla 4
20 : 18
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
16 : 8
video
online
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 24
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
14 : 6
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
6 : 23
video
online
Chodov - L.Vršovice A
8 : 18
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice B
18 : 9
video
online
S.Vršovice - Chodov
19 : 14
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice B
30 : 1
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
15
15
0
0
365 : 82
30
2
Chodov
15
10
0
5
243 : 210
20
3
L.Vršovice A
15
7
0
8
192 : 163
14
4
S.Vršovice
15
7
0
8
198 : 178
14
5
Dukla 4
15
6
0
9
219 : 236
12
6
L.Vršovice B
15
0
0
15
56 : 404
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
121
Adam Choc
Dukla Praha 4
75
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4
Adam Choc
Dukla Praha 4
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
10
František Podborský
Sokol Vršovice
8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.