Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tomáš Kupsa
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:00
AC122
Dukla B - Bohemians
25 : 19
20.10. 18:00
AC026
Třeboň - VŠ Plzeň
39 : 28
13.10. 10:00
AC021
Dukla B - Košutka
28 : 24
30.9. 09:30
AC008
Talent Plzeň "B" - Košutka
23 : 24
2.liga mužů SVČ
10.3. 19:00
AD081
Slavia - Praha 4
27 : 28
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG122
Dukla - N.Veselí
25 : 34
13.10. 14:00
AG021
Dukla - HK Lovosice
32 : 32
30.9. 13:30
AG008
Talent Plzeň - HK Lovosice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
30.9. 15:30
AH012
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ122
Dukla - N.Veselí
31 : 30
13.10. 12:00
AJ021
Dukla - HK Lovosice
29 : 26
30.9. 11:30
AJ008
Talent Plzeň - HK Lovosice
39 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
20.10. 16:00
AK026
Třeboň - Úvaly
21 : 20
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN007
L.Vršovice - Bohemians
17 : 31
2.liga žen Č
7.4. 11:00
AS108
Milevsko - Slavoj Tachov
27 : 32
15.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
22 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 15:00
AU116
Písek - Poruba
22 : 23
10.11. 15:00
AU048
Písek - SVŠ Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 15:00
AV051
Házená J.Hradec - Astra Praha
23 : 21
16.2. 14:15
AV033
ČZ HBC Strakonice - Č.Budějovice
30 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
10.11. 17:00
AX048
Písek - SVŠ Plzeň
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 10:30
AY091
Pardubice - V. Meziříčí
17 : 23
18.11. 15:00
AY049
J.Hradec - Pardubice
38 : 23
Pražský přebor žen
16.5. 18:15
BB047
Astra C - Astra B
22 : 20
Jč KP muži
4.5. 10:00
HM020
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
18 : 19
14.10. 09:00
HM002
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.