Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
9.9. 18:15
BA001
Praha 4 "B" - Tamburello
17 : 16
Pražský přebor žen
21.5. 18:30
BB050
Astra B - S.Vršovice B
21 : 26
20.5. 18:50
BB049
Radlice - Praha 4
31 : 18
6.5. 18:50
BB041
Radlice - S.Vršovice B
24 : 21
28.4. 18:00
BB034
S.Vršovice B - Mělník
21 : 18
21.4. 14:00
BB032
Mělník - Astra C
18 : 20
2.10. 18:30
BB019
Astra B - Astra C
17 : 23
23.9. 18:45
BB012
S.Vršovice B - Astra C
19 : 19
23.9. 16:00
BB016
Háje - Střešovice
18 : 15
20.9. 18:15
BB026
Háje - Astra C
21 : 29
18.9. 18:30
BB010
Astra B - Háje
18 : 19
17.9. 18:45
BB009
Radlice - Střešovice
18 : 22
Přebor Prahy starších žáků
11.11. 15:00
BC035
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
11.11. 11:40
BC030
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
11.11. 11:00
BC029
Chodov - Dukla 4
6 : 15
11.11. 09:40
BC027
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
Přebor Prahy starších žákyň
18.5. 17:14
BE089
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
18.5. 15:20
BE086
S.Vršovice - Háje
7 : 15
18.5. 14:04
BE084
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
18.5. 12:48
BE082
Háje - Kobylisy II
11 : 9
18.5. 11:32
BE080
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
18.5. 09:38
BE077
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
18.5. 09:00
BE076
Háje - Astra
12 : 7
8.5. 15:00
BE073
Pardubice - S.Vršovice
10 : 8
8.5. 13:15
BE070
Pardubice - Háje
7 : 19
8.5. 11:30
BE067
S.Vršovice - Háje
6 : 27
8.5. 10:55
BE066
Pardubice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 14
8.5. 09:45
BE064
Háje - Slavia
13 : 4
8.5. 08:00
BE061
S.Vršovice - Slavia
3 : 19
22.9. 13:10
BE023
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
23 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.