Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
9.9. 18:15
BA001
Praha 4 "B" - Tamburello
17 : 16
Pražský přebor žen
21.5. 18:30
BB050
Astra B - S.Vršovice B
21 : 26
20.5. 18:50
BB049
Radlice - Praha 4
31 : 18
6.5. 18:50
BB041
Radlice - S.Vršovice B
24 : 21
28.4. 18:00
BB034
S.Vršovice B - Mělník
21 : 18
21.4. 14:00
BB032
Mělník - Astra C
18 : 20
2.10. 18:30
BB019
Astra B - Astra C
17 : 23
23.9. 18:45
BB012
S.Vršovice B - Astra C
19 : 19
23.9. 16:00
BB016
Háje - Střešovice
18 : 15
20.9. 18:15
BB026
Háje - Astra C
21 : 29
18.9. 18:30
BB010
Astra B - Háje
18 : 19
17.9. 18:45
BB009
Radlice - Střešovice
18 : 22
Přebor Prahy starších žáků
11.11. 15:00
BC035
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
11.11. 11:40
BC030
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
11.11. 11:00
BC029
Chodov - Dukla 4
6 : 15
11.11. 09:40
BC027
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
Přebor Prahy starších žákyň
18.5. 17:14
BE089
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
18.5. 15:20
BE086
S.Vršovice - Háje
7 : 15
18.5. 14:04
BE084
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
18.5. 12:48
BE082
Háje - Kobylisy II
11 : 9
18.5. 11:32
BE080
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
18.5. 09:38
BE077
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
18.5. 09:00
BE076
Háje - Astra
12 : 7
8.5. 15:00
BE073
Pardubice - S.Vršovice
10 : 8
8.5. 13:15
BE070
Pardubice - Háje
7 : 19
8.5. 11:30
BE067
S.Vršovice - Háje
6 : 27
8.5. 10:55
BE066
Pardubice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 14
8.5. 09:45
BE064
Háje - Slavia
13 : 4
8.5. 08:00
BE061
S.Vršovice - Slavia
3 : 19
22.9. 13:10
BE023
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
23 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.