Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:00
AC110
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 16:30
AH096
Sokol Kobylisy - Náchod
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:50
AO088
S.Vršovice - N. Veselí A
16 : 22
9.2. 14:00
AO087
Dukla 6 - Strakonice A
29 : 9
9.2. 12:20
AO085
Strakonice A - N. Veselí A
17 : 17
9.2. 10:40
AO083
N. Veselí A - Dukla 4
21 : 17
9.2. 09:00
AO081
Dukla 4 - Dukla 6
9 : 26
20.1. 14:40
AO041
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
20.1. 12:40
AO038
Hradec Králové - Rožnov p.R.
7 : 27
20.1. 12:00
AO037
N. Veselí A - S.Vršovice
21 : 10
20.1. 10:00
AO034
S.Vršovice - Hradec Králové
19 : 11
20.1. 08:40
AO032
Hradec Králové - N. Veselí A
8 : 15
19.1. 16:40
AO060
Pardubice - Dukla 6
11 : 18
19.1. 16:05
AO059
Sez. Ústí - KP Brno
13 : 17
19.1. 13:45
AO055
Dukla 6 - Sez. Ústí
25 : 10
19.1. 13:10
AO054
KP Brno - Karviná A
11 : 16
19.1. 11:25
AO051
KP Brno - Dukla 6
8 : 18
19.1. 10:50
AO050
Liberec - Pardubice
20 : 13
19.1. 09:05
AO047
Sez. Ústí - Liberec
14 : 22
19.1. 08:30
AO046
Karviná A - Dukla 6
9 : 8
1.liga starších dorostenek
27.4. 13:00
AU125
S.Vršovice - Písek
30 : 32
2.liga starších dorostenek Č
23.2. 14:30
AV036
Astra Praha - Házená J.Hradec
22 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
20.4. 14:30
AX118
DHK Baník Most - Háje
34 : 26
23.2. 10:30
AX084
Háje - S.Vršovice
29 : 21
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:15
BA077
Slavia B - Praha 4 "C"
20 : 16
6.5. 20:45
BA063
Praha 4 "C" - Čambavamba
20 : 30
28.4. 20:00
BA060
S.Vršovice B - Sparta
26 : 19
22.4. 18:30
BA055
Sorry HáK - Praha 4 "B"
23 : 40
15.4. 20:45
BA046
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 22
24.9. 20:45
BA023
Praha 4 "C" - Praha 4 "B"
22 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.