Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
6.10. 18:00
AA028
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
14.10. 17:00
AB019
Chodov - Náchod
18 : 23
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:00
AC110
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
14.10. 15:00
AC019
Chodov B - Talent Plzeň "B"
18 : 34
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
14.10. 13:00
AH019
Chodov - Náchod
25 : 27
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.