Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 13:30
AK118
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 28
10.3. 17:00
AK080
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
25.11. 14:00
AK052
Ml. Boleslav - Úvaly
36 : 24
20.10. 15:00
AK025
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
Český pohár mužů
13.12. 18:30
AN073
Náchod - Jičín
14 : 36
7.11. 18:00
AN065
Liberec - Náchod
21 : 26
Žákovská liga starších žáků
19.1. 14:55
AO057
Karviná A - Pardubice
25 : 11
19.1. 13:45
AO055
Dukla 6 - Sez. Ústí
25 : 10
19.1. 13:10
AO054
KP Brno - Karviná A
11 : 16
19.1. 11:25
AO051
KP Brno - Dukla 6
8 : 18
19.1. 09:40
AO048
Pardubice - KP Brno
11 : 21
19.1. 08:30
AO046
Karviná A - Dukla 6
9 : 8
W.H.I.L.
20.4. 18:00
AP197
J.Hradec - Písek
29 : 37
30.3. 18:00
AP175
Písek - Zlín
27 : 33
3.2. 17:00
AP119
Slavia - Šaľa
28 : 21
20.1. 15:00
AP103
Most - J.Hradec
31 : 8
16.11. 18:00
AP072
Písek - Nitra
33 : 20
10.10. 17:30
AP035
Olomouc - Michalovce
19 : 32
8.9. 13:00
AP012
J.Hradec - Most
21 : 28
Český pohár žen
24.10. 18:00
APR029
J.Hradec - Most
21 : 33
1.liga žen
10.3. 13:00
AR094
H.Brod - Poruba B
21 : 17
1.liga starších dorostenek
27.4. 13:00
AU125
S.Vršovice - Písek
30 : 32
13.4. 16:15
AU114
SVŠ Plzeň - Písek
23 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
13.4. 18:00
AX114
SVŠ Plzeň - Písek
31 : 26
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 15:00
AXY003
SVŠ Plzeň - Olomouc
25 : 29
12.5. 13:00
AXY002
Písek - Zlín
34 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 11:00
AY094
H.Brod - Poruba
28 : 30
Přebor Prahy mužů
28.4. 20:00
BA060
S.Vršovice B - Sparta
26 : 19
15.4. 20:45
BA046
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 22
28.11. 18:30
BA011
Sorry HáK - Tamburello
20 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.