Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
6.4. 16:00
AD107
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 17
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
27.10. 17:00
AD032
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
22 : 19
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
23.9. 18:00
AD004
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
35 : 25
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
16.9. 10:30
AN033
Kutná Hora - Bohemians
24 : 28
2.9. 17:30
AN006
Sokol Úvaly - Kutná Hora
16 : 31
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 - Astra B
16 : 32
video
online
Astra C - Háje
22 : 22
video
online
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
video
online
Mělník - Radlice
21 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice
14
10
3
1
308 : 245
23
2
Háje
14
11
1
2
342 : 239
23
3
Astra C
14
9
3
2
311 : 244
21
4
S.Vršovice B
14
6
2
6
274 : 259
14
5
Astra B
14
6
1
7
300 : 273
13
6
Radlice
14
4
0
10
271 : 292
8
7
Mělník
14
4
0
10
229 : 305
8
8
Praha 4
14
1
0
13
171 : 349
2
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
95
Zuzana Malá
HC Háje
82
Gabriela Jurková
Astra Praha C
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Štiková
TJ Radlice
23
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
18
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Malá
HC Háje
14
Markéta Třísková
HC Háje
12
Renata Strnadová
Sokol Vršovice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.