Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:20
AO045
Rožnov p.R. - Kutná Hora
21 : 9
20.1. 14:40
AO041
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
Přebor Prahy mužů
13.6. 18:30
BA089
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
10.6. 20:45
BA090
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
6.6. 20:15
BA088
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
2.6. 19:30
BA080
Čambavamba - L.Vršovice B
37 : 15
9.5. 18:45
BA062
L.Vršovice B - Sparta
19 : 21
18.4. 19:00
BA048
L.Vršovice B - Slavia B
15 : 29
14.10. 17:00
BA035
L.Vršovice B - Čambavamba
12 : 28
1.10. 20:45
BA028
Praha 4 "B" - Sparta
26 : 19
Pražský přebor žen
14.5. 18:30
BB043
Astra B - Mělník
18 : 23
5.5. 15:00
BB039
Mělník - Praha 4
15 : 19
28.4. 16:00
BB038
Háje - Astra B
31 : 18
19.4. 19:45
BB030
Střešovice - Praha 4
21 : 13
25.10. 18:15
BB014
Astra C - Praha 4
23 : 7
12.10. 19:45
BB023
Astra C - Střešovice
21 : 26
Přebor Prahy starších žáků
14.10. 15:00
BC025
Dukla 6 - Dukla 4
19 : 11
14.10. 14:20
BC024
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 10
14.10. 13:40
BC023
Chodov - Dukla 6
4 : 20
14.10. 13:00
BC022
Dukla 4 - S.Vršovice
23 : 14
14.10. 11:40
BC020
Dukla 6 - S.Vršovice
23 : 11
14.10. 09:40
BC017
S.Vršovice - Chodov
13 : 11
14.10. 09:00
BC016
Dukla 4 - Kobylisy
23 : 9
Společná regionální liga
5.5. 17:30
CR036
Wendy Mělník - Ml. Boleslav B
28 : 23
Miniházená 6+1
5.5. 14:00
CW030
Mělník mini - K.Hora mini
13 : 16
5.5. 13:20
CW029
Úvaly mini - Bělá mini
16 : 10
5.5. 12:00
CW027
Úvaly mini - Mělník mini
7 : 12
5.5. 11:20
CW026
Zruč mini - Bělá mini
12 : 11
5.5. 10:40
CW025
K.Hora mini - Úvaly mini
15 : 3
5.5. 10:00
CW024
Mělník mini - Zruč mini
17 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.