Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
28.10. 19:15
BA041
Praha 4 "C" - Tamburello
20 : 28
19.10. 20:30
BA038
Sorry HáK - S.Vršovice B
29 : 27
15.10. 20:15
BA039
Sparta - Slavia B
16 : 18
7.10. 19:30
BA027
Čambavamba - S.Vršovice B
31 : 24
5.10. 20:30
BA029
Sorry HáK - Praha 4 "C"
18 : 19
4.10. 20:15
BA030
Slavia B - Všenory
33 : 29
Pražský přebor žen
9.6. 18:00
BB055
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
10.5. 19:45
BB044
Střešovice - Háje
26 : 20
4.10. 18:15
BB020
Praha 4 - S.Vršovice B
10 : 27
Přebor Prahy starších žákyň
22.9. 17:50
BE030
S.Vršovice - Kobylisy II
10 : 13
22.9. 17:10
BE029
Slavia - Astra
18 : 5
22.9. 16:30
BE028
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
22.9. 15:50
BE027
Astra - Kobylisy II
14 : 18
22.9. 15:10
BE026
Háje - S.Vršovice
22 : 9
22.9. 14:30
BE025
HK Sptk Ústí n.L. - Slavia
5 : 19
22.9. 13:50
BE024
S.Vršovice - Astra
9 : 10
22.9. 13:10
BE023
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
23 : 16
22.9. 11:50
BE021
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
12 : 10
22.9. 11:10
BE020
Slavia - S.Vršovice
12 : 3
22.9. 09:50
BE018
HK Sptk Ústí n.L. - S.Vršovice
12 : 9
22.9. 09:10
BE017
Astra - Háje
11 : 20
Přebor Prahy mladších žákyň
12.5. 14:15
BF115
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 22
12.5. 13:05
BF113
Háje - TJ Sokol Bělá
17 : 6
12.5. 11:55
BF111
TJ Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora
5 : 11
12.5. 11:20
BF110
Pardubice - Kobylisy II
10 : 19
7.10. 16:20
BF029
Astra - TJ Turnov
14 : 8
7.10. 14:30
BF026
Háje - Slavia
12 : 9
7.10. 10:20
BF019
Astra - Kobylisy II
10 : 8
7.10. 09:05
BF017
Háje - Astra
13 : 10
15.9. 12:40
BF008
Háje - Sparta Kutná Hora
21 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov - výsledky
video
online
Chodov - Dukla 6
10 : 18
video
online
Kutná Hora - L.Vršovice A
16 : 14
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá A
16 : 8
video
online
L.Vršovice A - Chodov
11 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá A - Kutná Hora
12 : 16
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
21 : 4
video
online
Chodov - Kutná Hora
16 : 22
video
online
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá A
8 : 23
video
online
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá A - Chodov
19 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
77 : 36
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
68 : 64
6
3
TJ Sokol Bělá A
4
2
0
2
62 : 54
4
4
Chodov
4
1
0
3
54 : 70
2
5
L.Vršovice A
4
0
0
4
37 : 74
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.