Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
20.4. 17:00
AD108
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
32 : 22
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
19.5. 19:30
BA069
Čambavamba - Sparta
14 : 23
21.4. 19:00
BA049
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
11.11. 18:30
BA016
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.