Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
20.4. 17:00
AD108
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
32 : 22
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
19.5. 19:30
BA069
Čambavamba - Sparta
14 : 23
21.4. 19:00
BA049
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
11.11. 18:30
BA016
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
9. turnaj - výsledky
video
online
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
10 : 6
video
online
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
video
online
Pardubice - Kobylisy II
14 : 12
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
video
online
Slavia - TJ Sokol Bělá
10 : 2
video
online
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Kobylisy II - TJ Turnov
16 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
7 : 6
video
online
TJ Turnov - Slavia
8 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
video
online
Pardubice - Slavia
14 : 10
video
online
Kobylisy II - TJ Sokol Bělá
23 : 8
video
online
TJ Turnov - Pardubice
7 : 13
video
online
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
30
28
1
1
482 : 208
57
2
Slavia
30
21
2
7
438 : 227
44
3
S.Vršovice
30
22
0
8
372 : 268
44
4
Kobylisy II
30
17
4
9
385 : 338
38
5
Astra
30
12
4
14
340 : 307
28
6
Pardubice
30
13
1
16
259 : 336
27
7
TJ Turnov
30
9
1
20
267 : 333
19
8
Sparta Kutná Hora
30
5
1
24
204 : 371
11
9
TJ Sokol Bělá
30
1
0
29
98 : 457
2
Tabulka střelců
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
116
Nikola Švihnosová
Astra Praha
115
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
14
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
11
Adéla Suchomelová
HC Háje
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
16
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
14
Michaela Horáková
Sparta Kutná Hora
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.