Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
28.10. 19:15
BA041
Praha 4 "C" - Tamburello
20 : 28
19.10. 20:30
BA038
Sorry HáK - S.Vršovice B
29 : 27
15.10. 20:15
BA039
Sparta - Slavia B
16 : 18
7.10. 19:30
BA027
Čambavamba - S.Vršovice B
31 : 24
5.10. 20:30
BA029
Sorry HáK - Praha 4 "C"
18 : 19
4.10. 20:15
BA030
Slavia B - Všenory
33 : 29
Pražský přebor žen
9.6. 18:00
BB055
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
10.5. 19:45
BB044
Střešovice - Háje
26 : 20
4.10. 18:15
BB020
Praha 4 - S.Vršovice B
10 : 27
Přebor Prahy starších žákyň
22.9. 17:50
BE030
S.Vršovice - Kobylisy II
10 : 13
22.9. 17:10
BE029
Slavia - Astra
18 : 5
22.9. 16:30
BE028
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
22.9. 15:50
BE027
Astra - Kobylisy II
14 : 18
22.9. 15:10
BE026
Háje - S.Vršovice
22 : 9
22.9. 14:30
BE025
HK Sptk Ústí n.L. - Slavia
5 : 19
22.9. 13:50
BE024
S.Vršovice - Astra
9 : 10
22.9. 13:10
BE023
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
23 : 16
22.9. 11:50
BE021
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
12 : 10
22.9. 11:10
BE020
Slavia - S.Vršovice
12 : 3
22.9. 09:50
BE018
HK Sptk Ústí n.L. - S.Vršovice
12 : 9
22.9. 09:10
BE017
Astra - Háje
11 : 20
Přebor Prahy mladších žákyň
12.5. 14:15
BF115
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 22
12.5. 13:05
BF113
Háje - TJ Sokol Bělá
17 : 6
12.5. 11:55
BF111
TJ Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora
5 : 11
12.5. 11:20
BF110
Pardubice - Kobylisy II
10 : 19
7.10. 16:20
BF029
Astra - TJ Turnov
14 : 8
7.10. 14:30
BF026
Háje - Slavia
12 : 9
7.10. 10:20
BF019
Astra - Kobylisy II
10 : 8
7.10. 09:05
BF017
Háje - Astra
13 : 10
15.9. 12:40
BF008
Háje - Sparta Kutná Hora
21 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
6 : 25
video
online
L.Vršovice A - S.Vršovice
11 : 6
video
online
Chodov - L.Vršovice B
29 : 9
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 17
video
online
Dukla 6 - Chodov
29 : 10
video
online
L.Vršovice B - L.Vršovice A
2 : 23
video
online
Chodov - Dukla 4
20 : 18
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
16 : 8
video
online
L.Vršovice B - S.Vršovice
8 : 24
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
14 : 6
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
6 : 23
video
online
Chodov - L.Vršovice A
8 : 18
video
online
Dukla 4 - L.Vršovice B
18 : 9
video
online
S.Vršovice - Chodov
19 : 14
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice B
30 : 1
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
15
15
0
0
365 : 82
30
2
Chodov
15
10
0
5
243 : 210
20
3
L.Vršovice A
15
7
0
8
192 : 163
14
4
S.Vršovice
15
7
0
8
198 : 178
14
5
Dukla 4
15
6
0
9
219 : 236
12
6
L.Vršovice B
15
0
0
15
56 : 404
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
121
Adam Choc
Dukla Praha 4
75
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Podborský
Sokol Vršovice
5
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4
Adam Choc
Dukla Praha 4
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
10
František Podborský
Sokol Vršovice
8
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.