Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
20.10. 15:00
AK029
D.Králové - Liberec
29 : 27
23.9. 13:30
AK002
Úvaly - Č.Budějovice
26 : 26
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN032
Dvůr Králové - Náchod
20 : 21
2.liga žen Č
5.5. 10:30
AS128
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
6.4. 17:00
AS104
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
19 : 21
3.11. 13:00
AS038
Kovofiniš Ledeč n.S. - Kobylisy B
21 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
6.4. 15:00
AX104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
15 : 28
Přebor Prahy mužů
10.6. 20:45
BA090
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
2.6. 19:30
BA080
Čambavamba - L.Vršovice B
37 : 15
27.5. 20:30
BA051
Sparta - Tamburello
21 : 16
6.5. 20:30
BA073
Sparta - Praha 4 "B"
16 : 19
21.4. 19:30
BA047
Čambavamba - Sorry HáK
30 : 28
29.10. 20:30
BA024
Sparta - Čambavamba
12 : 28
22.10. 20:30
BA042
Sparta - Všenory
28 : 22
1.10. 20:45
BA028
Praha 4 "B" - Sparta
26 : 19
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 - Astra B
16 : 32
video
online
Astra C - Háje
22 : 22
video
online
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
video
online
Mělník - Radlice
21 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice
14
10
3
1
308 : 245
23
2
Háje
14
11
1
2
342 : 239
23
3
Astra C
14
9
3
2
311 : 244
21
4
S.Vršovice B
14
6
2
6
274 : 259
14
5
Astra B
14
6
1
7
300 : 273
13
6
Radlice
14
4
0
10
271 : 292
8
7
Mělník
14
4
0
10
229 : 305
8
8
Praha 4
14
1
0
13
171 : 349
2
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
95
Zuzana Malá
HC Háje
82
Gabriela Jurková
Astra Praha C
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Štiková
TJ Radlice
23
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
18
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Malá
HC Háje
14
Markéta Třísková
HC Háje
12
Renata Strnadová
Sokol Vršovice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.