Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 15:00
AF125
MHK Karviná - Hranice B
29 : 33
4.5. 10:30
AF117
Trnávka - MHK Karviná
21 : 30
2.3. 14:00
AF077
Trnávka - Ostrava
30 : 23
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
6.10. 18:00
AF014
Trnávka - Vsetín
36 : 28
1.liga mladších dorostenců
23.3. 10:30
AJ092
Karviná - Kopřivnice
35 : 21
2.liga žen M
28.4. 16:00
AT056
Karviná - Bohunice
20 : 26
4.11. 10:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
27 : 25
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:45
AW054
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
18 : 47
1.liga mladších dorostenek M
28.4. 14:00
AY089
Karviná - Bohunice
21 : 30
9.2. 11:00
AY102
Karviná - V. Meziříčí
23 : 29
4.11. 12:30
AY037
Karviná - Pardubice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
2.6. 13:30
AZ201
Poruba - Slavia
11 : 12
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 15:45
AZ194
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
1.6. 08:30
AZ187
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
20.1. 16:40
AZ029
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
20.1. 16:00
AZ028
Č.Budějovice - DHC Plzeň A
13 : 17
20.1. 14:00
AZ025
Č.Budějovice - Kobylisy II
19 : 22
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 11:20
AZ021
H. Brod - Č.Budějovice
20 : 16
20.1. 10:40
AZ020
DHC Plzeň A - Holečkova
19 : 11
20.1. 09:20
AZ018
Holečkova - H. Brod
12 : 15
20.1. 08:00
AZ016
Zlín "B" - Č.Budějovice
19 : 16
Moravskoslezská liga muži
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.5. 09:30
OH014
L.Zubří - Zlín "A"
13 : 14
Zlínská liga - muži
5.5. 15:00
ZA057
L.Zubří - Bystřice p.H. "B"
34 : 20
20.4. 14:00
ZA051
Val.Meziříčí - Veselá
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.