Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
12.4. 20:00
AC072
Sez. Ústí - Košutka
24 : 27
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
2.liga starších dorostenců Č
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Žákovská liga starších žáků
3.3. 12:30
AO104
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
3.3. 11:30
AO103
Talent A - Strakonice A
17 : 17
3.3. 10:00
AO102
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
3.3. 09:00
AO101
Strakonice A - Zubří
18 : 28
2.liga žen Č
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 13:00
AU117
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 23
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.