Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.