Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. B, 1. turnaj Loko Vršovice, 23.4. - výsledky
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice A
9 : 12
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
11 : 7
video
online
Sokol Úvaly B - S.Vršovice
5 : 12
video
online
L.Vršovice A - Pardubice
15 : 8
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
11 : 10
video
online
S.Vršovice - Pardubice
11 : 13
video
online
L.Vršovice A - Zruč n.S.
15 : 12
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 6
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
11 : 14
video
online
Sokol Úvaly B - L.Vršovice A
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Vršovice A
4
4
0
0
53 : 35
8
2
Pardubice
4
3
0
1
40 : 39
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
46 : 41
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
41 : 50
2
5
Sokol Úvaly B
4
0
0
4
27 : 42
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.