Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA183
KP Brno - Karviná
28 : 34
21.4. 10:30
AA140
Hranice - Jičín
25 : 24
9.3. 17:00
AA123
KP Brno - Zubří
21 : 24
2.3. 18:00
AA116
Jičín - Plzeň
22 : 18
15.12. 18:00
AA081
Jičín - Kopřivnice
29 : 21
1.12. 16:30
AA069
Dukla - Hranice
19 : 15
27.10. 18:00
AA044
Kopřivnice - KP Brno
24 : 30
5.10. 17:30
AA025
Hranice - Lovosice
29 : 26
22.9. 18:00
AA017
Plzeň - KP Brno
25 : 32
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB127
Chodov - Litovel
26 : 23
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:00
AC127
Chodov B - Košutka
30 : 30
1.liga starších dorostenců
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
1.liga mladších dorostenců
20.10. 16:00
AJ027
Strakonice - N.Veselí
23 : 42
Český pohár mužů
16.9. 19:00
AN038
Praha 4 - Loko Louny
25 : 26
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 15:00
AP200
Písek - Olomouc
28 : 26
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
9.2. 17:00
AP124
Most - Písek
29 : 21
7.1. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
10.11. 16:30
AP068
Slavia - Veselí n.M.
30 : 20
31.10. 18:00
AP056
J.Hradec - Nitra
28 : 27
13.10. 15:00
AP033
Písek - Most
22 : 30
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
1.liga žen
17.11. 16:15
AR051
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
20.10. 14:15
AS028
Strakonice - Turnov
22 : 14
1.liga starších dorostenek
17.11. 18:00
AU051
S.Vršovice - Kobylisy
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
9. turnaj - výsledky
video
online
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
10 : 6
video
online
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
video
online
Pardubice - Kobylisy II
14 : 12
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
video
online
Slavia - TJ Sokol Bělá
10 : 2
video
online
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Kobylisy II - TJ Turnov
16 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
7 : 6
video
online
TJ Turnov - Slavia
8 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
video
online
Pardubice - Slavia
14 : 10
video
online
Kobylisy II - TJ Sokol Bělá
23 : 8
video
online
TJ Turnov - Pardubice
7 : 13
video
online
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
30
28
1
1
482 : 208
57
2
Slavia
30
21
2
7
438 : 227
44
3
S.Vršovice
30
22
0
8
372 : 268
44
4
Kobylisy II
30
17
4
9
385 : 338
38
5
Astra
30
12
4
14
340 : 307
28
6
Pardubice
30
13
1
16
259 : 336
27
7
TJ Turnov
30
9
1
20
267 : 333
19
8
Sparta Kutná Hora
30
5
1
24
204 : 371
11
9
TJ Sokol Bělá
30
1
0
29
98 : 457
2
Tabulka střelců
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
116
Nikola Švihnosová
Astra Praha
115
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
14
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
11
Adéla Suchomelová
HC Háje
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
16
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
14
Michaela Horáková
Sparta Kutná Hora
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.