Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
2.liga žen Č
6.4. 17:00
AS104
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
19 : 21
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
23.9. 16:15
AS012
Astra - Most B
26 : 19
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
3.11. 15:00
AV021
Házená J.Hradec - Astra Praha
26 : 14
23.9. 14:30
AV006
Astra Praha - Házená J.Hradec
20 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
6.4. 15:00
AX104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
15 : 28
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
1.liga mladších dorostenek M
3.11. 12:30
AY038
J.Hradec - V. Meziříčí
33 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.5. 14:05
AZ180
Háje - Zlín "A"
12 : 16
5.5. 13:10
AZ179
Zora Olomouc - HC Plzeň
15 : 8
5.5. 11:40
AZ178
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 11
5.5. 10:45
AZ177
HC Plzeň - Háje
8 : 18
4.5. 09:15
AZ176
HC Plzeň - Zlín "A"
12 : 19
4.5. 08:20
AZ175
Háje - Zora Olomouc
20 : 16
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:30
BA051
Sparta - Tamburello
21 : 16
6.5. 20:30
BA073
Sparta - Praha 4 "B"
16 : 19
29.10. 20:30
BA024
Sparta - Čambavamba
12 : 28
22.10. 20:30
BA042
Sparta - Všenory
28 : 22
8.10. 20:30
BA033
Sparta - Sorry HáK
29 : 23
24.9. 20:30
BA017
Sparta - L.Vršovice B
25 : 14
10.9. 20:30
BA015
Sparta - S.Vršovice B
18 : 16
Přebor Prahy starších žáků
16.9. 15:35
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
0 : 22
16.9. 15:00
BC013
Chodov - Dukla 4
8 : 15
16.9. 14:25
BC012
Dukla 6 - S.Vršovice
22 : 6
16.9. 13:15
BC010
Chodov - L.Vršovice
15 : 4
16.9. 12:05
BC008
S.Vršovice - Chodov
21 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.