Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
2.liga žen Č
6.4. 17:00
AS104
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
19 : 21
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
23.9. 16:15
AS012
Astra - Most B
26 : 19
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
3.11. 15:00
AV021
Házená J.Hradec - Astra Praha
26 : 14
23.9. 14:30
AV006
Astra Praha - Házená J.Hradec
20 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
6.4. 15:00
AX104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
15 : 28
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
1.liga mladších dorostenek M
3.11. 12:30
AY038
J.Hradec - V. Meziříčí
33 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.5. 14:05
AZ180
Háje - Zlín "A"
12 : 16
5.5. 13:10
AZ179
Zora Olomouc - HC Plzeň
15 : 8
5.5. 11:40
AZ178
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 11
5.5. 10:45
AZ177
HC Plzeň - Háje
8 : 18
4.5. 09:15
AZ176
HC Plzeň - Zlín "A"
12 : 19
4.5. 08:20
AZ175
Háje - Zora Olomouc
20 : 16
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:30
BA051
Sparta - Tamburello
21 : 16
6.5. 20:30
BA073
Sparta - Praha 4 "B"
16 : 19
29.10. 20:30
BA024
Sparta - Čambavamba
12 : 28
22.10. 20:30
BA042
Sparta - Všenory
28 : 22
8.10. 20:30
BA033
Sparta - Sorry HáK
29 : 23
24.9. 20:30
BA017
Sparta - L.Vršovice B
25 : 14
10.9. 20:30
BA015
Sparta - S.Vršovice B
18 : 16
Přebor Prahy starších žáků
16.9. 15:35
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
0 : 22
16.9. 15:00
BC013
Chodov - Dukla 4
8 : 15
16.9. 14:25
BC012
Dukla 6 - S.Vršovice
22 : 6
16.9. 13:15
BC010
Chodov - L.Vršovice
15 : 4
16.9. 12:05
BC008
S.Vršovice - Chodov
21 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.