Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
2.liga žen Č
6.4. 17:00
AS104
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
19 : 21
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
23.9. 16:15
AS012
Astra - Most B
26 : 19
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
3.11. 15:00
AV021
Házená J.Hradec - Astra Praha
26 : 14
23.9. 14:30
AV006
Astra Praha - Házená J.Hradec
20 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
6.4. 15:00
AX104
Kobylisy - SVŠ Plzeň
15 : 28
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
1.liga mladších dorostenek M
3.11. 12:30
AY038
J.Hradec - V. Meziříčí
33 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.5. 14:05
AZ180
Háje - Zlín "A"
12 : 16
5.5. 13:10
AZ179
Zora Olomouc - HC Plzeň
15 : 8
5.5. 11:40
AZ178
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 11
5.5. 10:45
AZ177
HC Plzeň - Háje
8 : 18
4.5. 09:15
AZ176
HC Plzeň - Zlín "A"
12 : 19
4.5. 08:20
AZ175
Háje - Zora Olomouc
20 : 16
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:30
BA051
Sparta - Tamburello
21 : 16
6.5. 20:30
BA073
Sparta - Praha 4 "B"
16 : 19
29.10. 20:30
BA024
Sparta - Čambavamba
12 : 28
22.10. 20:30
BA042
Sparta - Všenory
28 : 22
8.10. 20:30
BA033
Sparta - Sorry HáK
29 : 23
24.9. 20:30
BA017
Sparta - L.Vršovice B
25 : 14
10.9. 20:30
BA015
Sparta - S.Vršovice B
18 : 16
Přebor Prahy starších žáků
16.9. 15:35
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
0 : 22
16.9. 15:00
BC013
Chodov - Dukla 4
8 : 15
16.9. 14:25
BC012
Dukla 6 - S.Vršovice
22 : 6
16.9. 13:15
BC010
Chodov - L.Vršovice
15 : 4
16.9. 12:05
BC008
S.Vršovice - Chodov
21 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.