Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:30
AC117
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 22
17.3. 16:30
AC090
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
23 : 21
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
2.3. 18:00
AC076
Třeboň - Dukla B
30 : 29
2.12. 16:45
AC057
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 30
2.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 39
24.11. 17:00
AC050
Košutka - Třeboň
29 : 28
2.liga mužů SVČ
11.5. 18:00
AD124
Ml. Boleslav - HC Žatec
28 : 22
27.4. 17:00
AD110
TJ Sokol Bělá - Slavia
26 : 25
21.4. 17:00
AD104
HC Žatec - Kolín
25 : 26
23.3. 17:00
AD096
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 20
24.2. 18:00
AD067
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 19
9.12. 16:00
AD063
Ml. Boleslav - Praha 4
23 : 28
10.11. 17:00
AD042
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
22 : 22
13.10. 17:00
AD021
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
42 : 25
7.10. 17:30
AD013
Kutná Hora - Jablonec
17 : 28
23.9. 17:00
AD003
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
22 : 28
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 15:30
AH132
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
14.10. 17:30
AH020
Sokol Kobylisy - Chrudim
27 : 17
7.10. 15:30
AH013
TJ Kutná Hora - Chodov
17 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 16:00
AK124
Ml. Boleslav - Loko Louny
35 : 25
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 16:00
AK076
Třeboň - Liberec
29 : 30
24.2. 16:15
AK067
Jablonec - Chrudim
23 : 23
24.11. 15:00
AK050
TJ košutka - Třeboň
36 : 20
7.10. 13:30
AK013
Úvaly - Jablonec
25 : 20
29.9. 14:00
AK010
Liberec - Třeboň
42 : 24
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN030
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
24 : 25
Žákovská liga starších žáků
9.2. 16:30
AO090
N. Veselí A - Dukla 6
7 : 18
9.2. 15:40
AO089
Strakonice A - Dukla 4
16 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.