Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:30
AC117
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 22
17.3. 16:30
AC090
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
23 : 21
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
2.3. 18:00
AC076
Třeboň - Dukla B
30 : 29
2.12. 16:45
AC057
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 30
2.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 39
24.11. 17:00
AC050
Košutka - Třeboň
29 : 28
2.liga mužů SVČ
11.5. 18:00
AD124
Ml. Boleslav - HC Žatec
28 : 22
27.4. 17:00
AD110
TJ Sokol Bělá - Slavia
26 : 25
21.4. 17:00
AD104
HC Žatec - Kolín
25 : 26
23.3. 17:00
AD096
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 20
24.2. 18:00
AD067
Jablonec - 1.HC Pardubice
29 : 19
9.12. 16:00
AD063
Ml. Boleslav - Praha 4
23 : 28
10.11. 17:00
AD042
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
22 : 22
13.10. 17:00
AD021
Libčice n. Vlt. - HK Lovosice B
42 : 25
7.10. 17:30
AD013
Kutná Hora - Jablonec
17 : 28
23.9. 17:00
AD003
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
22 : 28
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 15:30
AH132
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
10 : 29
14.10. 17:30
AH020
Sokol Kobylisy - Chrudim
27 : 17
7.10. 15:30
AH013
TJ Kutná Hora - Chodov
17 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 16:00
AK124
Ml. Boleslav - Loko Louny
35 : 25
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 16:00
AK076
Třeboň - Liberec
29 : 30
24.2. 16:15
AK067
Jablonec - Chrudim
23 : 23
24.11. 15:00
AK050
TJ košutka - Třeboň
36 : 20
7.10. 13:30
AK013
Úvaly - Jablonec
25 : 20
29.9. 14:00
AK010
Liberec - Třeboň
42 : 24
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN030
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
24 : 25
Žákovská liga starších žáků
9.2. 16:30
AO090
N. Veselí A - Dukla 6
7 : 18
9.2. 15:40
AO089
Strakonice A - Dukla 4
16 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.