Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
16.9. 10:30
AN033
Kutná Hora - Bohemians
24 : 28
2.9. 17:30
AN006
Sokol Úvaly - Kutná Hora
16 : 31
2.liga žen Č
17.3. 14:00
AS097
Slavoj Tachov - Pardubice
26 : 26
17.2. 15:00
AS078
Most B - Astra
26 : 20
1.12. 16:45
AS066
Turnov - Astra
21 : 25
18.11. 14:00
AS053
Slavoj Tachov - Astra
23 : 17
30.9. 16:30
AS013
Most B - Pardubice
34 : 24
15.9. 17:30
AS001
Astra - Pardubice
28 : 22
2.liga starších dorostenek Č
9.3. 17:00
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
16 : 26
23.2. 14:30
AV036
Astra Praha - Házená J.Hradec
22 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
20.4. 14:30
AX118
DHK Baník Most - Háje
34 : 26
23.2. 10:30
AX084
Háje - S.Vršovice
29 : 21
17.2. 17:00
AX078
DHK Baník Most - Slavia
12 : 26
11.2. 19:10
AX071
Háje - SVŠ Plzeň
15 : 25
Přebor Prahy mužů
26.6. 20:30
BA056
Tamburello - Sorry HáK
30 : 20
15.4. 20:30
BA050
Sparta - Praha 4 "C"
23 : 22
29.10. 20:45
BA010
Praha 4 "B" - Sorry HáK
35 : 15
28.10. 18:45
BA043
S.Vršovice B - Slavia B
23 : 19
21.9. 20:30
BA020
Sorry HáK - Slavia B
18 : 29
17.9. 20:15
BA006
Tamburello - Sparta
19 : 19
Pražský přebor žen
13.5. 18:50
BB045
Háje - Radlice
28 : 20
Přebor Prahy mladších žáků
15.9. 16:35
BD014
L.Vršovice A - Dukla 6
2 : 20
15.9. 14:15
BD010
Chodov - L.Vršovice A
13 : 8
15.9. 13:40
BD009
L.Vršovice B - Dukla 6
1 : 41
15.9. 12:30
BD007
Dukla 4 - L.Vršovice A
20 : 14
15.9. 11:55
BD006
Chodov - L.Vršovice B
30 : 5
15.9. 10:45
BD004
L.Vršovice A - S.Vršovice
15 : 9
15.9. 10:10
BD003
Dukla 6 - Chodov
20 : 3
Společná regionální liga
21.10. 20:00
CR020
Sokol Úvaly - HK B Most
29 : 22
7.10. 14:00
CR014
Zruč n.S. - Ml. Boleslav B
26 : 29
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.