Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 17:00
AC132
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
9.3. 11:00
AC083
S.Vršovice - Košutka
22 : 30
29.11. 20:45
AC056
Bohemians - Dukla B
23 : 27
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
28.10. 17:00
AC034
Bohemians - Košutka
24 : 35
2.liga mužů SVČ
28.4. 16:00
AD113
HK Lovosice B - HC Žatec
41 : 38
27.4. 17:00
AD109
Libčice n. Vlt. - Jablonec
26 : 20
24.3. 17:00
AD093
1.HC Pardubice - Kolín
34 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
24.2. 15:00
AD068
Slavia - Kutná Hora
27 : 24
8.12. 17:00
AD065
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
29 : 23
2.12. 17:00
AD056
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
26 : 29
21.10. 16:00
AD028
HK Lovosice B - Slavia
24 : 30
14.10. 17:30
AD024
Kutná Hora - HC Žatec
14 : 23
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:30
AG124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 33
28.4. 14:00
AG113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
34 : 23
21.10. 14:00
AG028
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 17:30
AH097
Sokol Kobylisy - Chodov
26 : 25
14.10. 15:30
AH024
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:30
AJ124
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
42 : 33
28.4. 12:00
AJ113
HK Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 24
21.10. 12:00
AJ028
HK Lovosice - Ostrava
30 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 13:30
AK118
Úvaly - Ml. Boleslav
18 : 28
9.3. 09:00
AK083
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 27
2.3. 15:00
AK073
D.Králové - Jablonec
23 : 16
14.10. 13:30
AK024
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
Český pohár mužů
16.9. 15:00
AN039
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
9. turnaj - výsledky
video
online
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
10 : 6
video
online
Slavia - S.Vršovice
6 : 15
video
online
Pardubice - Kobylisy II
14 : 12
video
online
S.Vršovice - TJ Turnov
18 : 5
video
online
Slavia - TJ Sokol Bělá
10 : 2
video
online
Pardubice - S.Vršovice
9 : 6
video
online
Kobylisy II - TJ Turnov
16 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
7 : 6
video
online
TJ Turnov - Slavia
8 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
11 : 13
video
online
Pardubice - Slavia
14 : 10
video
online
Kobylisy II - TJ Sokol Bělá
23 : 8
video
online
TJ Turnov - Pardubice
7 : 13
video
online
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
30
28
1
1
482 : 208
57
2
Slavia
30
21
2
7
438 : 227
44
3
S.Vršovice
30
22
0
8
372 : 268
44
4
Kobylisy II
30
17
4
9
385 : 338
38
5
Astra
30
12
4
14
340 : 307
28
6
Pardubice
30
13
1
16
259 : 336
27
7
TJ Turnov
30
9
1
20
267 : 333
19
8
Sparta Kutná Hora
30
5
1
24
204 : 371
11
9
TJ Sokol Bělá
30
1
0
29
98 : 457
2
Tabulka střelců
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
116
Nikola Švihnosová
Astra Praha
115
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
14
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
11
Adéla Suchomelová
HC Háje
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Žaneta Palounková
TJ Turnov
16
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
14
Michaela Horáková
Sparta Kutná Hora
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.