Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
10.3. 17:00
AC081
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
18.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
23.9. 17:00
AC001
Bohemians - Chodov B
25 : 16
22.9. 15:30
AC005
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
17 : 26
2.liga mužů SVČ
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 18:00
AD102
Praha 4 - HC Žatec
35 : 26
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
11.11. 17:30
AD037
Praha 4 - Jablonec
34 : 25
22.9. 10:30
AD005
Kolín - Ml. Boleslav
26 : 26
1.liga starších dorostenců
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
10.3. 13:00
AH081
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
18.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
22.9. 13:00
AH005
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 11:00
AK110
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
10.3. 15:00
AK081
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
23.2. 15:00
AK072
D.Králové - TJ košutka
31 : 28
8.12. 12:00
AK065
Liberec - Úvaly
29 : 22
2.12. 17:00
AK059
Třeboň - D.Králové
26 : 24
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
18.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 23
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
13.10. 12:00
AK021
Liberec - TJ košutka
35 : 29
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS131
Most B - Milevsko
26 : 22
9.3. 16:00
AS094
Turnov - Strakonice
19 : 20
17.2. 13:00
AS075
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.