Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
25.11. 16:30
AS055
Pardubice - Turnov
19 : 19
28.10. 13:00
AS035
Kovofiniš Ledeč n.S. - Most B
20 : 23
1.liga starších dorostenek
29.9. 15:45
AU015
Písek - H.Brod
32 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
4.5. 14:30
AX131
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
27.4. 09:00
AX125
S.Vršovice - Písek
22 : 37
16.3. 10:30
AX098
Háje - HC Plzeň
33 : 19
1.12. 10:30
AX063
Háje - Písek
24 : 23
28.9. 11:30
AX035
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
20 : 33
1.liga mladších dorostenek M
25.11. 14:30
AY055
Pardubice - H.Brod
22 : 40
Žákovská liga starších žaček
4.5. 08:20
AZ175
Háje - Zora Olomouc
20 : 16
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:30
BA087
Všenory - Sparta
23 : 18
26.5. 20:30
BA072
S.Vršovice B - Čambavamba
26 : 27
12.5. 20:00
BA061
S.Vršovice B - Tamburello
22 : 21
21.4. 19:30
BA047
Čambavamba - Sorry HáK
30 : 28
28.10. 18:45
BA043
S.Vršovice B - Slavia B
23 : 19
14.10. 20:30
BA034
S.Vršovice B - Praha 4 "B"
21 : 36
16.9. 19:30
BA009
Čambavamba - Slavia B
20 : 23
6.9. 20:15
BA003
Slavia B - L.Vršovice B
29 : 21
5.9. 18:30
BA004
Všenory - S.Vršovice B
23 : 31
Pražský přebor žen
23.5. 18:15
BB051
Střešovice - Astra C
24 : 24
14.5. 18:30
BB043
Astra B - Mělník
18 : 23
5.10. 19:45
BB018
Střešovice - Mělník
25 : 16
17.9. 18:45
BB009
Radlice - Střešovice
18 : 22
9.9. 17:00
BB003
S.Vršovice B - Háje
19 : 27
Společný přebor staršího žactva
8.6. 18:00
BG135
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
8.6. 17:20
BG134
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
8.6. 16:40
BG133
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
8.6. 16:00
BG132
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
8.6. 15:20
BG131
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
8.6. 14:00
BG129
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.